Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie..A droga do Ciebie daleka...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija. Anetko Kochana każde
wspomnienie o Tobie w nas było, jest i będzie na zawsze.
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Rany zadane w serce nigdy się nie goją , a życie z taką raną jest nie do
zniesienia . Dlatego Anetko wspieraj swoich rodziców..Pamiętamy.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Ogromna jest tęsknota,gdy myśl wciaz do Ciebie ucieka...Gdy myśl jest już
przy Tobie...A droga do Ciebie daleka...Swiatełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama
KOCHAM CIĘ CÓRECZKO UKOCHANA ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE SKARBIE
Zgłoś SPAM
tata
KOCHAM CIĘ ANIU
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
ANETKO...CHOĆ TERAZ TWE MIEJSCE Z ANIOŁAMI W NIEBIE,TO W KAŻDYM Z NAS
ZOSTAŁA CZĄSTKA CIEBIE....ŚWIATEŁKO I MODLITWE ZOSTAWIAM
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Przemka
[***][*][***][*][***]
Zgłoś SPAM
siostra Monika
Kocham Cię Aniołku....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiateczne światełko z modlitwa dla Ciebie ANETKO....... .Niech
Zmartwychwstały Chrystus napełni nas swoją mocą i pokojem..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jasne Anioły utuliły Was do snu...a Wy uśmiechacie się do nas zza nieba
kręgu, bo kiedyś, gdy skończy się świat spotkamy się wśród jasnych nieba
łąk...tęskno nam...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
W drugi Dzień Swiąt zapalam smutne swiatelko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka z siostrą
Wielkanocne światełko pamięći i modlitwa
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Święta,wiosna,słonce a nas nic nie cieszy - moje świateczne światełko
pamięci dla Ciebie Anetko Kochana
Zgłoś SPAM
mama śp. Wojtusia Ligenza
"Żyła krótko, choć żyć chciała. Bóg ją wezwał - iść
musiała."
,, GDY SERCE TWE PRZESTAŁO BIĆ TAK CIĘŻKO NAM BEZ CIEBIE ŻYĆ ''
Zgłoś SPAM
Iwona i Mieczysław Kurkowscy rodzice Marcelka
Dla Ciebie Piękny Aniołku
Zgłoś SPAM
Iwona i Mieczysław Kurkowscy sodzice Marcelka
Dla Ciebie Piękny Aniołku.
Zgłoś SPAM
rodzice Karolinki-dziadkowie Jędrusia
W drugi Dzień Świąt,Aniu kochana…Rodziców przytulamy smutno….
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
W otchłani rozpaczy , w bólu samotności , jest jedno światełko ,
światełko naszej miłości...Anetko....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.