Światełko i modlitwa dla Ciebie Ukochana Córeczko Kocham Cię Skarbie.Śpij
spokojnie Aniołku..
Zgłoś SPAM
Sylwia i Weronika
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Smutne dobranoc Anetko....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czasem odchodzą nasze anioły,i nagle w miejscu staje czas,a z nim cząstka nas
odchodzi I wielki smutek marszczy twarz.Duszę wypełnia gęsty mrok,nikną
nadzieje i marzenia i w pustce ginie tęskny wzrok.
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Melodię „Ciszy” Ci zanucę,
Słowa modlitwy spłyną same,
Myślą do dawnych dni powrócę,
Do czasów gdy byliśmy razem…
Zgłoś SPAM
rodzice
(°)(♥)(°) Nie ma chwil, których nie warto pamiętać(°)(♥)(°) nie ma
dni, których nie warto wspominać(°)(♥)(°)nie ma ludzi,których nie warto
kochać(°)(♥)(°) Kochamy Cię Anetko(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Niedokończone ważne sprawy,przerwane życie,w bezkresie znika tęcza,los
wyboru nie zostawił.Chwytam czas,myśli krążą wokół Ciebie,jesteś jak
promień zawsze jasny,jesteś w nim."
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
"Tyle marzeń nie spełnionych, tyle wypraw nie odbytych, tyle słów nie
wypowiedzianych, tyle rzeczy nie poznanych.... "
Ostatnie, kwietniowe światełko w tym roku [*]
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Stanąć pochylić głowę,zapłakać wpatrując się w miejsce z którego nikt
nie zawoła. Tylko wspomnienia krzyczą.Światełka pamięci niech płoną dla
Was Kochani ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama śp.Wojtusia Ligenza
Ślady na piasku znikają, ślady w sercu pozostają na zawsze !!! [*]
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Nieobecnośc Kochanej osoby ukazuje nam, co najbardziej w niej kochaliśmy i
kochać będziemy. Nieustające światełko pamięci dla Ciebie Anetko Kochana.
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Bo zdarza się, że Bóg, podobny do żniwiarza, ścina kwiaty wmieszane w
jęczmień...
Zgłoś SPAM
HALINA
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...
(¯`v´¯)۩۩ ۩۩
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie , gdyby tak łzy cofały czas , to
napewno nasi kochani żylibyście wśród nas. Pamiętamy zawsze:-) :-)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Śmierć pokazuje nam szarość i czerń,swoje zaborcze kolory tęsknoty…Nasze
ręce to za mało,aby zatrzymać tu życie…(**)…
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.