❀❤❀Po cóż więc marzyć i śnić,gdy tęsknota w sercu pozostawia
pustkę i zerwaną nić. ❀❤❀Boże zabierasz tych których kochamy ,a nam
zostawiasz krwawiące rany❀❤❀Światełko i modlitwę
zostawiamy❀❤❀Aniele❀❀
Zgłoś SPAM
mama Madzi Bieleckiej
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama
ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE UKOCHANA CÓRECZKO KOCHAM CIĘ SKARBIE ŚPIJ
SPOKOJNIE
Zgłoś SPAM
tata
Kocham Cię Aniu
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
..kiedy wybija nasza ostatnia godzina,ustanie bicie naszego serca,wszystko się
dla Nas skończy..[*]..przepraszam za moją długą nieobecność,przypadek
losowy. dziękuje za pamięć.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności,która nas obezwładnia i zabiera w
nieznane.A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę,przeszywa serce bólem i
odznacza w nim swoje piętno.Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Wiesia i Roberta Walas
Wysyłam Ci światełko pamięci do nieba i modlitwę.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Młot
Tam gdzie nadzieja kwitnie,a szczęście ma zapach róż po drugiej stronie
tęczy,kiedyś spotkamy się znów.Pośród rajskich połonin,gdzie nie ma bólu
i łez,spleciemy mocno dłonie,przed siebie będziemy biec
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko Pamięci dla Ciebie Anetko...((*))..
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Anetko światełko pamięci wraz z modlitwą zostawiam.
Zgłoś SPAM
HALINA
Życie kończy się - miłość nie.
Żyję w Was dalej...w Waszych sercach...we wspomnieniach...-❤- ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI....-❤- ŚPIJCIE ANIOŁKI...-❤-
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zaczął się maj, taki piękny miesiąc. Już teraz trudno jest się nam
cieszyć wiosną. Słońce, budząca się przyroda, kwiaty - nie dla nas. [*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
z dzbanów marzeń wypłukuję kurz okruszyny wspomnień liście lata płynie
życie wartkim nurtem dni z tego świata do tamtego świata ...(*)
Zgłoś SPAM
Dziadkowie Adasia
Nie opuściłaś nas tylko stałaś się światłem w pamięci , jesteś jak
płomień niewidzialny wśród nas:-) :-) :-) Anetko
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
W każdym krańcu świata, będziemy szukać Was. W każdym krańcu świata,
odnajdziemy Was!...Byliście najpiękniejszą częścią naszego życia...:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Maj piekny miesiąc,ile miałabyś planów i marzeń na te wakacje,ile byłoby
radości z tego,że jesteś,a teraz nie ma już nic,poza łzami za scianą
powiek,moja pamięc dla Ciebie Anetko Kochana [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice
.•**•. Bądź pamięcią w sercach naszych po wsze czasy .•**•.
Światełko .•**•. Modlitwę .•**•. Zostawiamy .•**•. Odpoczywajcie
.•**•. W spokoju .•**•. Kochamy .•**•. Córeczko .•**•. Ukochana
.•**•.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.