Bo miłość nie zna pór dnia, a nadzieja nie ma końca, a wiara nie zna
granic...tylko wiedza i niewiedza skrępowane są czasami granicami...tak bardzo
Was nam brakuje
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
░░░░░◕♥◕░░░░░ ❤️ Tylko w naszych sercach jest
wspomnień kraina ❤️ W nim są zapisane chwile, które los zatrzymał
;Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało; __
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️❄♨️
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWAITEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wisniewskiego
Nieukojona boleść serca spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy. Tęsknimy mówimy do nich. Tak się
nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a
nam zostawiasz krwawiące rany.. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Drodzy Rodzice Anetki w Nowym Roku życzę Wam wszystkiego dobrego. Z serca
dziękuję za wspólne trwanie....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Bywają w życiu tacy Ludzie, którzy w pamięci pozostają... choć Ich czas
ziemski minął, Oni nie przemijają... Anetko światełko na koniec 2023 roku.
R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdy odchodzą - obiecujemy, że zapamiętamy...paląc symbol nadziei -
pokazujemy, że pamiętamy...Byliście, Jesteście, Będziecie Kochani....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.✨✨✨ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ✨✨✨. ✨ Nadzieja i wątpliwość na
zmianę sercem miota ✨ Pozostały nam tylko wspomnienia i tęsknota
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.