Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Aneta Jucha


* 11.04.1986

 

+ 28.07.2011

Miejsce pochówku: Bielsko-Biała

,

woj. śląskie

pokaż wszystkie
wpisy (150)
Licznik odwiedzin strony
1077726
Zapalone ponad rok temu
Mama Roberta i Wiesia
...˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Nasze serca za Wami stęsknione, dziś pustką są wypełnione.. Jak trudne staje się istnienie, gdy żyć musimy tylko wspomnieniem...•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•...❤️ Noworoczne Światełko Pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Noworoczne światełko Anetko ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
01.01.2024r.- Noworoczne Światełko Pamięci Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
⭐*⭐ Noworoczne Światełko Pamięci ⭐*⭐ Bliskim życzę zdrowia i spokoju oraz wszystkiego dobrego na każdy kolejny dzień tego Nowego 2024 Roku. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Pierwsze światełko dla Ciebie Anetko w tym Nowym Roku. Wy już czasu nie liczycie, ale my liczymy czas bez Was [*]
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️⭐♨❤️♨⭐ NOWOROCZNE ŚWIATEŁKA DLA CIEBIE,BĄDŻ SZCZĘSLIWA W NIEBIE.⭐♨❤️♨⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Anetko światełko pamięci na ostatni dzień 2023 roku...Rodzicom samego dobra na 2024 rok, dziękuję za wspólne trwanie, z serca pozdrawiam Gosia
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
●✨● *⭐* SYLWESTROWE *⭐* ●✨● *❤️* ŚWIATEŁKO PAMIĘCI *❤️* ●✨● *⭐*
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☆*⭐ SYLWESTROWE ŚWATEŁKO PAMIĘCI ❤️ Odpoczywaj w Pokoju Anetko ☆*⭐ Bliskim z serca dziękuję za wspólne pielęgnowanie Pamięci naszych Dzieci.
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wiśniewskiego ♨♨️♨
Ostatnie światełko w tym roku [*] Anetko
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dziś ostatni dzień roku i Świętej Rodziny .Niech Ona czuwa nad Tobą .Bliskim życzę zdrowia i spokoju na Nowy Rok 2024 . Dziękuję za wspólne pielęgnowanie pamięci naszych kochanych.
Zgłoś SPAM
rodzice Milenki
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Pustka, tęsknota i pamięć pozostaną z nami na zawsze" _ Światełko z modlitwą dla Ciebie Anetko. _ Bliskim życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku,dziękujemy za kolejny rok wspólnego trwania.
Zgłoś SPAM
RODZICE
•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI•❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•▒░ZOSTAWIAMY •❤️•▒░ •❤️•▒░ •☘️•▒░ •❤️•▒░ •❤️•
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Płomyk pamięci...[[★]]...Bliskim, życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2024!
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐ Możesz być teraz bardzo daleko od nas,ale wiem,że spędzasz najlepszy czas w swoim życiu. Bliskim,życzę, dużo zdrowia i szczęścia na Nowy Rok 2024 Dziękuję za wspólne trwanie.⭐♥❤️♥⭐
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie grudniowe światełko Anetko...i pamięć..i łzy
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   236   237   238   ...   3322   3323    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Jolanta Szydłowska-Jucha
17.12.2011