ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę i ostatnią,gdy zasypiam; __ Nasza
pamięć i światełko dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć
wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę. Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Taki fizyczny ból ciągle czujemy...za Waszą obecnością, za wspólnym
spacerem, za Waszym uśmiechem, za Waszym spojrzeniem, za słowami...za Wami
Kochani...
Pamięć nie daje zapomnieć naszym sercom o Tych, którzy odeszli. _
Światełko i modlitwa dla Ciebie Anetko.
Zgłoś SPAM
rodzice Milenki
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Był taki Ktoś, kto nie wróci nigdy już..."
⭐★ Smutne Światełko ☀️ Pamięci ❤️ 01.02.2024 ★⭐
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama Karola Wisniewskiego ♨♨️♨
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Miłość zniesie wszystko ,miłość przetrwa śmierć, miłość nie
lęka się niczego" s.Faustyna Zapalam światełko pamięci z modlitwą
dla Ciebie Anetko
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
☀️❄☀️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest
takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego
Nie zburzy żadna zamieć, Pamiętam Anetko.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Życie się kończy jak słodkie marzenie, wszystko przeminie...pozostał ból,
tęsknota i piękne wspomnienie...do spotkania Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.