Anetko _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze
dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤♨️❤
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.Anetko.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnień nie zabierze nam nikt...w pamięci i w sercach zachowaliśmy Was
Kochani na zawsze, najgorsze jest to, że nic więcej nie możemy....
;Serca przepełnione miłością, nigdy daleko od siebie nie odejdą; _
Światełko Pamięci Anetko.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas /ks.J. Twardowski/
Odpoczywaj w Pokoju, a Pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się
we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie. Dlaczego Boże , zabierasz
dobrych ludzi? Zawsze pamiętam..❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, dalej niż nam się wydaje, nie czujemy Waszego oddechu,
bicia serc...tęsknimy...choć nie widzimy Was, to Jesteście...w naszych
sercach, myślach, wspomnieniach....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.