KuPamięci.pl

Aleksandra Anna Tarnowska


* 03.09.1994

 

+ 19.04.2010

Miejsce pochówku: Warszawa, cm. Służewski Stary, ul. Fosa 17

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (95)
Licznik odwiedzin strony
73113

Najukochańsza Córeczko,
to największy honor, zaszczyt i duma, że mogę być Twoja mamą. Dziękuję Ci, że pozwoliłaś mi być towarzyszką Twojego pierwszego i ostatniego oddechu. Dziękuję Ci za nasze cudowne, czasem trudne rozmowy, za bezcenne rady, za wygłupy, za łzy, za odwagę, za szczerość, zaufanie, za przyjazń, za niewymowny optymizm, za niczym niezmąconą pogodę ducha, za marzenia, za dobro, za mądrość, zrozumienie, radość, za spokój. Dziękuję Ci za naturalność, z jaką podchodziłaś do życia i za to, że nie dałaś się pokonać. Szczególnie dziękuję Ci, Olu, za czas choroby, bo choć może się to wydawać niewiarygodne, był to czas bardzo szczęśliwy, czas pełni człowieczeństwa. Oleńko, dzis mam tylko jedno marzenie. Pragnę, żebyś była spokojna, radosna i szczęśliwa. Kocham Cię.

MAMA


PIOSENKA O KOŃCU ŚWIATA

W dzień końca świata
Pszczoła krąży nad kwiatem nasturcji,
Rybak naprawia błyszczącą sieć.
Skaczą w morzu wesołe delfiny,
Młode wróble czepiają się rynny
I wąż ma złotą skórę, jak powinien mieć.

W dzień końca świata
Kobiety idą polem pod parasolkami,
Pijak zasypia na brzegu trawnika,
Nawołują na ulicy sprzedawcy warzywa
I łódka z żółtym żaglem do wyspy podpływa,
Dźwięk skrzypiec w powietrzu trwa
I noc gwiaździstą odmyka.

A którzy czekali błyskawic i gromów,
Są zawiedzeni.
A którzy czekali znaków i archanielskich trąb,
Nie wierzą, że staje się już.
Dopóki słońce i księżyc są w górze,
Dopóki trzmiel nawiedza różę,
Dopóki dzieci różowe się rodzą,
Nikt nie wierzy, że staje się już.

Tylko siwy staruszek, który byłby prorokiem,
Ale nie jest prorokiem, bo ma inne zajęcie,
Powiada przewiązując pomidory:
Innego końca świata nie będzie,
Innego końca świata nie będzie.

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Izabela Węgrzynowicz
mama Irenki
2017-04-19
,,Każdy człowiek ma do uiszczenia niezwykły dług , a mianowicie za życie musi odpłacić życiem.
EWA BILICKA
2014-07-31
Odeszła ... nadzieja , wiara , radość ... Odeszła wraz z Tobą.... Odeszła ale dokąd ? ... A co przyszło ... rozczarowanie , tęsknota i ból ...... ... Zal ... wspomnienia i płacz .
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO -
2014-04-09
Łza na policzku matki.. Otrzeć ją trudno niezmiernie.. Ta łza na policzku matki, a w sercu... w sercu ciernie... Ta łza, co nie wysycha choć niewidoczna bywa.. Łza, co dnia każdego od nowa serce rozrywa.. Kto zrozumie, ogarnie matki łzy i cierpienie... Kto pochylić się zechce nad jej bólem, tęsknieniem... Łza na policzku matki... wycieram ją od nowa a ona płynie i płynie wyschnąć wciąż nie gotowa...
Jolanta Szydłowska-Jucha
mama Anetki
2012-03-14
Przestańcie szlochać moi Kochani, przecież Ja jestem cały czas z Wami; Jestem nadzieją,wiarą,miłością, Nie chce być smutkiem,Chce być radością. Spróbujcie dostrzec Mnie prawie wszędzie, Choć jestem daleko i bujam w obłokach, Cierpię gdy widzę twarz , która szlocha; Chcę byście byli dla Mnie szczęśliwi Tak jak Ja , gdy byłam tu z Wami żywa. To dla Mnie ważne, jak dla Was Ja, By już nie spadła żadna łza..... Być może miną miesiące,lata lecz kiedyś przyjdzie właśnie ta data.... Ten dzień szczególny , i tak właśnie się stanie, Wyjdę na przeciw Wam,na spotkanie...; Dopiero wtedy Mnie zrozumiecie,że tu jest lepiej,niż tam na świecie, Dopiero wtedy będziecie wiedzieć, Jak Mnie cudownie jest teraz - w niebie; Tu jest bajeczny dom Boga Ojca, Rzeki miłości płynące bez końca. Jestem szczęśliwa..... Żyję wiecznie, w świecie radości i wielkiej.. ..cudownej Bożej miłości. Piszę do naszych rodzin,by nikt z Nich nigdy już nie zbłądził... Czynem,myślami,brakiem wiary; Każdy z Was,mały,młody czy stary Musi pamiętać do końca życia, że ,ma swoją drogę do przebycia, Dłuższą, krótszą ,nie ma jednakowej... ...ale dopiero na końcu jej powie : "Przepraszam Cię dziecko Moje kochane, przeze Mnie miałeś serce złamane, bo gdy zwątpiłam i nie wierzyłam, tym wiele smutków Ci przysporzyłam" Dlatego właśnie Moi Kochani, Musicie wierzyć dniami , nocami; Że jest Mi wspaniale,jestem szczęśliwa, lecz tylko wtedy gdy Wy wszyscy żywi, Wierzycie głęboko w Nasze życie wieczne I pozwalacie Nam czuć się tu bezpiecznie. Wy kochacie Nas,a My Was kochamy; musicie uwierzyć, bo My tu czekamy.....!!!
Anna
nieznajoma
2010-11-21
Świeć nad Nią Panie.. [*][*][*]
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
Pamietam te swieta kiedy siedziałyśmy razem przy jednym stole wigilijnym. Gdyby tak można było jeszcE choć jeden raz ... Na zawsze jednak zostaniesz w moim sercu i myślach :*
Martyna
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą

Są rany, które nigdy się nie zabliźnią

Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
19 kwiecień
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
-
Anna Zientek
napisał(a) dnia 2010-04-23
Najbliższym Oli składam wyrazy głębokiego współczucia
-
rodzice Anetki Jucha
rodzice Anetki Jucha
zapalił(a) dnia 2014-03-14
ღ✿ღ Tak trudno uwierzyć, że Was nie ma.ღ✿ღ Minęło tyle czasu ,a ból i tęsknota nie ustają.ღ✿ღ Tak trudno się z tym pogodzić.ღ✿ღ Światełko i modlitwę zostawiamy ღ✿ღ(...)
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-