Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Zdzisława Teraźniewska


* 14.11.1941

 

+ 04.04.2015

Miejsce pochówku: Gorzów Wlkp.

,

woj. lubuskie

pokaż wszystkie
wpisy (4)
Licznik odwiedzin strony
39257

Kochana Mamo, najdroższa Babciu,

Trudno w kilku zdaniach streścić 74 lata życia, obfitującego we wspaniałe momenty, które mieliśmy zaszczyt spędzić ze sobą. Będzie nam brakowało Twojej niesamowitej energii, którą zarażałaś wszystkich. Byłaś naszym serdecznym Przyjacielem, z którym zawsze można było porozmawiać, usłyszeć dobre rady. Nasze życie od teraz będzie uboższe o Twoje poczucie humoru, czasem nieco ironiczne, ale niezwykle zabawne.

Chcielibyśmy podziękować za to, że mogliśmy być świadkami Twojego życia i czerpać z Twojej mądrości i siły. Byłaś nieocenionym kompanem wspólnie spędzonych chwil, najlepszą Żoną, Matką i Babcią.

Byłaś osobą niezmiernie serdeczną i życzliwą. Zawsze wesołą i uśmiechniętą, dla każdego znalazłaś dobre słowo. Potrzebujący pomocy nie byli Ci obojętni, nie potrafiłaś nie zareagować. Zdarzało się, że zapominałaś wtedy o sobie. Podziwialiśmy Twoje zaangażowanie w niesieniu pomocy poprzez działalność w Stowarzyszeniu „Człowiekiem Jestem”, coroczną pomoc w zbiórce pieniędzy w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, aktywność w Związku Emerytów i Rencistów.

Będzie nam brakowało Twej dobroci, której mogliśmy od Ciebie doświadczać. Zawsze o wszystkich pamiętałaś. Nie było urodzin, z okazji których nie otrzymaliśmy kartek, a w ostatnich latach, wraz z duchem postępu, była to kartka elektroniczna i sms-y.

Byłaś człowiekiem odważnym, upartym i wytrwałym, dlatego nie poddawałaś się nigdy, nie zakładałaś niepowodzenia i nie mówiłaś, że nie podołasz. Nawet w trudnych momentach nie traciłaś nadziei. Twoja choroba nauczyła nas cierpliwości, pokory i miłości, pokazała jak ważna jest obecność oraz wsparcie bliskich, jak wiele może znaczyć prosty gest. Nie potrafimy dziś znaleźć słów oddających nasz smutek i żal.

Pozostawiłaś w nas wielką pustkę, której nie da się niczym wypełnić. Mamy nadzieję, że tam gdzie jesteś, nie ma już bólu i cierpienia, i że z góry będziesz otaczać nas taką samą miłością, troską i opieką, jak wtedy, kiedy byłaś między nami.

Pierwsza w naszych sercach, ostatnia o której zapomnimy.

córki z rodzinami

 

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Zawsze wracasz do nas we wspomnieniach. Tęsknimy ...
Renata
Zawsze w naszej pamięci
Renata
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
Zdzisława Teraźniewska
-
Halina
Halina
zapalił(a) dnia 2020-07-14
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Renata
04.10.2015