Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Zbigniew Adam Wiśniewski


* 20.07.1983

 

+ 22.10.2010

Miejsce pochówku: Lidzbark

,

woj. warmińsko-mazurskie

pokaż wszystkie
wpisy (45)
Licznik odwiedzin strony
41499

Człowiek, który kochał życie. Miał ogromną siłę łączenia i kochania ludzi. Potrafił rozmawiać i dzielić się wszystkim co miał. Cieszyło Go czyjeś szczęście i pragnął by wszyscy byli szczęśliwi. Cudowna dusza, a zarazem mężczyzna o jakim można sobie  pomarzyć................................

Drogi Zbyszku

Każdy człowiek

Krzyż swój dźwiga

Jeden z papieru

Drugi z żelaza

 

Ty dźwigałeś

Krzyż żelazny

Dzielnie to znosiłeś

I z całych sił walczyłeś

 

Lecz któregoś dnia

Sił Ci wnet zabrakło

Ciężar jego przygniótł Cię

Kończąc życie Twoje

 

Kres Twojej drogi dobiegł końca

Na tym łez padole

Nowe życie rozpocząłeś

W domu Pana swego

 

Pokazałeś nam

Jak walczyć trzeba

Jak nie ranić innych

I miłość rozsiewać

 

Za tę szkołę dziękujemy

I hołd Tobie oddajemy

Naukę Twoją przyjmujemy

I włączamy w życie swoje

 

W naszych sercach pozostaniesz

Uśmięchnięty i radosny

Wniosłeś radość w nasze życie

Łącząc wszystkich nas.

 

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''POKÓJ TWOJEJ DUSZY'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

 

Zbyszkowi - Sławek

 

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
Monika Wiśniewska
Twoja żona minia.
2012-10-28
Witaj Aniołku. To już dwa lata. Trudno jest coś napisać bo to dla mnie , to tak jak by wczoraj.Podobno czas rani rany ale to nieprawda.Myślę że czas pomoga w przyzwyczajeniu tego że Cię nie ma tak blisko. Powoli przyzwyczajam się do tego ale na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci, bo przeciesz mieliśmy tyle planów, które zostały tak nagle przerwane.Moje życie troszkę się zmienia( bo tak to wszystko jest złożone) Ale gdybym miała jeszcze raz to wszystko przeżyć z Tobą to bez żadnej wątpliwośći bym to zrobiła.Chcę Ci za wszystko podziękować a przede wszystkim za to że byłeś.Wiem że kiedyś się spotkamy i wiesz za czym najbardziej tęsknię? Za tym żeby się do Ciebie przytulic tak mocno i zobaczyć uśmiech na Twej twarzy, bez grymasu że Cię coś boli.A na razie musi tak być, jak jest.Jest mi trudno pisać o tym wszystkim, ale wiem że Ty wiesz co chcę Ci powiedzieć.Spoczywaj w spokoju mój Aniołku i do zodaczenia. Toja Minia.
Teresa
2011-06-19
... "Śmierć nie jest końcem wszystkiego. Przeszedłem tylko do sąsiedniego pokoju... Nadal jestem sobą... I dla siebie jesteśmy tym samym, czym byliśmy przedtem. Zatem nazywaj mnie wciąż moim imieniem, mów do mnie, jak zawsze... Nie zmieniaj tonu głosu, nie rób poważnej i smutnej miny. Śmiej się, tak jak dawniej robiliśmy to razem... Uśmiechaj się, myśl o mnie, módl się za mnie... Niech moje imię będzie wciąż wymawiane, ale tak, jak było zawsze - zwyczajnie i bez oznak zmieszania. Życie przecież oznacza to samo, co przedtem, jest tym samym, czym zawsze było... Żadna nić nie została przerwana... Dlaczego więc miałbym być nieobecny w twoich myślach tylko dlatego, że nie możesz mnie zobaczyć? Czekam na ciebie bardzo blisko... Tuż-tuż... Po drugiej stronie drogi.... Widzisz? wszystko jest dobrze..."
Rodzice Krzysia Rzepeckiego lat 24
2010-11-20
Stracić kogoś-to tak,jakby zgasić słońce na niebie,cały świat oblec w czarną szmatę,a to co kolorowe schować gdzieś głęboko.Stracić kogoś-to tak,jakby uciszyć wszystko dookoła,kazać przestać ptakom śpiewać,zatrzymać wiatr,żeby nie grał w konarach drzew.Stracić kogoś-to tak,jakby zatrzymać czas,aby nigdy nie było już jutra,bo wszystko nagle staje się nieważne.Stracić kogoś-to tak,jakby spaść w otchłań nicości,poznać jak bardzo boli tęsknota za kimś,kto odszedł już na zawsze.Stracić kogoś-to tak,jakby samemu wydać ostatnie tchnienie .Straciliśmy jedynego 24 letniego ukochanego Syna,rozumiemy Pani ból i całym sercem wspieramy.
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
DZIŚ.......
Pamiętamy Zbyszku o Tobie....
...........
Minął Rok......

" Ten dzień cudowny nad słonecznym morzem...... Bryza przynosi znajome zapachy; Cmentarnych zniczy i lipowych kwiatów. Ten dzień cudowny na zawsze zostanie Bramą,za ktorą tak wiele rozpaczy I nowym kluczem do innych wszechświatów. ......Minął rok a ja nadal czuję się jakby to było wczoraj. Staram się żyć dalej ale jest to długa i bolesna droga powrotu do żywych. Byłeś wielkim i cudownym człowiekiem którego bardzo kochałam. Nauczyłeś mnie innego patrzenia na świat i tego jak ważne jest życie.Choć byłeś tak młody to zarazem bardzo dorosły i nigdy nie zapomnę a zarazem dziękuję za to że miałam możliwość poznania Ciebie i jestem dumna że to właśnie mnie wybrałeś na swoją ostatnią drogę.Ostatnie nasze chwile były dla mnie bardzo ciężkie bo ciężko patrzeć jak odchodzi ukochana osoba ale ty kochanie byleś badzo dzielny i daliśmy radę.I teraz tak myślę że gdym miała to jeszcze raz przeżyc to jeszcze raz bym sie tego podjęła, bo dla Ciebie kochanie zrobiła bym wszystko.Zawsze będziesz w moim serduszku i wiem że kiedyś się spotkamy a narazie muszę żyć dalej bo moja droga nadal trwa. kocham Cię. Twoja żona Minia.

Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Ulubiona piosenka Zbyszka - "Always" Jon Bon Jovi
Dodaj plik audio lub video   |   Wszystkie pliki audio i video
Opcje strony:
Zdjęcia
26-te urodziny
Jego wymarzony piesek - Leon
Wakacje 2009
Ukochane rodzinne Mazury
Nasz pierwszy wspólny Sylwester 2008/2009
Spełniliśmy nasze ostatnie marzenie - 31.08.2010
Ostatnie wizyta w Lidzbarku. Lipiec 2010
Tak się bawił - zawsze radosny
Zaręczyny - 01.05.2010
Ostatnie, 27-me, urodziny mojego Anioła
Kochał życie, przyrodę i długie spacery
-
Monika Wiśniewska
Monika Wiśniewska
zapalił(a) dnia 2011-10-30
" Wszystko, co tak kochałam w tym grobie się mieśći. Bóg zabrał mi Ciebie, nie zabrał boleśći." Spoczywaj w spokoju.Twoja minia.
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-