Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
933063
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Wspomnienie płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostaje... ☘️☘️ ͼ̮̑●̮̑ͽͼ̮̑●̮̑ͽ☘️☘️ Światełko Pamięci ☘️☘️ͼ̮̑●̮̑ͽͼ̮̑●̮̑ͽ dla Ciebie Karolu
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะNIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama ❤️*❤️
Dzień dobry Synuś.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„ Każda moja łza, to kropla miłości do Ciebie. Tych łez jest już bezkresne morze.” ❤ Jaśniutkie światełko pamięci niech płonie Ci wiecznie. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♥❤️ Lata przeminą,ból nie przeminie Bo serce płacze, choć wyschły łzy.Pamięć z tęsknotą zmieszana,zostanie z nami do końca dni.Zostawiam codzienną modlitwę i światełka.❤️♥❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*✿*•. ...Najlepszym pamiętnikiem jest serce... ...Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci... .•*✿*•..
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze Ukochane między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama ❤️*❤️
Dobranoc Syneczku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
W Boże Ciało zanoszę modlitwę i zapalam światełko pamięci dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐ ⭕ ⭐ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐ ⭕ ⭐
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Serce Jezusa,królu i zjednoczenie serc wszystkich zmiłuj się nad nami i naszymi kochanymi zmarłymi. W Boże Ciało zanoszę modlitwę i zapalam światełko pamięci Tobie Karolku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie. Gdyby tak łzy cofały czas.. ♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Dzis Boże Ciało spiewajmy Panu pis radosna w Niebie i na ziemi
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama ❤️*❤️
Dzień dobry Synciu!
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ "Wielbię Twój Majestat skryty w Hostii Tej" m Zostawiam Swiatełka okryte pamięcią i modlitwą na Święto Bożego Ciało, Kochani...♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✨✨❤️ Zycie nie kończy się u bram śmierci Wy żyjecie w naszych sercach i w naszej pamięci ❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   603   604   605   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski