♥❤️♥ Są w życiu chwile Które na zawsze w pamięci pozostają I choć
czas mija One nie mijają , I są osoby, które raz poznane Bywają w życiu
niezapomniane.Zostawiam światełko i modlitwę. ♥❤️♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy tak bardzo Kochani...żal, bezsilność, smutek...kochamy, bo kochać
to znaczy pamiętać, w pamięci odnajdywać Was...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.•*”˜
Dajmy dowody naszej miłości
i łączmy się w modlitwie z pokorą
a poczują nasze serca z wysokości
i z wdzięcznością wszystko odbiorą
˜˜”*°•
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ Nie
szumcie nam drzewa, bo my się uśpili, tylko swej rodzinie smutek żeśmy
zostawili ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Karolku ⭐*•..__..•*⭐ Wieczorny Promyczek Pamięci ⭐*•..__..•*⭐
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama ❤️*❤️
Dobarnoc SYnciu
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
"Życie
Tysiącem ksiąg spisane
Ludzkie życie
Przeżyło tyle różnych chwil
Cudowny serca lot
Tragiczny losu splot"
Marek Grechuta
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko niedzielne otulone smutkiem i moją pamięcią zapalam Tobie..
(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Niedzielne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci na niedzielę dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ To nie był czas,to nie była pora." Żal nasz bezmierny,cicha
łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg nas złączy."Zapalam
najjaśniejsze światełko wiecznej pamięci dla Ciebie Karolku.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama ❤️*❤️
Kochany Syneczku, już tyle dni utraconych z Tobą. Kolejne dzień dobry, które
mógłbyś usłyszeć.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Śmierć ukochanych
jest też
śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic,
nie jest tak,
jak było przedtem,
już nie jesteśmy
tacy sami...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
☆♨️ ☆
Światełko Pamięci
dla Ciebie Skarbie
☆♨️☆♨️ ☆ ♨️ ♨️☆♨️ ☆ ♨️ ♨️ ☆♨️ ☆
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście przy nas każdego dnia...Patrzycie oczami miłości w nasze oczy
pełne smutku...kochamy Was bardzo i tęsknimy przecież wiecie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.