Nie tak dawno jeszcze tu byłeś.Śmiałeś się i życiem cieszyłeś. Dziś u
Ojca przebywasz w niebie.A tu tak strasznie pusto bez Ciebie.Dla Ciebie Karolku,
moja pamięć...╠ ♨️ ╣
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj,na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama ❤️*❤️
Dzień dobry Synku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zagubieni, pod gwiazdami grzejemy ręce, w tęsknocie żyjemy, wśród
szeptanych krucho skarg...dzień do dnia dodajemy...czekamy na spotkanie Kochani
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
★.•*`¨`*•.
Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Wami w niebie
i ta cisza:
pusta cicha, sucha, czarna...
Bo najcięższe jest czekanie...
Ta samotność, ciemna i tęsknota
serca wielka...
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama ❤️*❤️
Dobranoc Synku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało.
____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolku.♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Im dłużej tym ciężej i tak niewyobrażalnie pusto i smutno w tym życiu bez
Ciebie..°•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•° Światełko najjaśniejsze
zapalam..Odpoczywaj w pokoju. ♨️♡♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️*❤️ Światło nadziei, które płonie Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam
światełko pamięci i codzienną modlitwę.Karolku ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
--:¦:- ◊ -:¦:-
Ci, co odeszli, wciąż żyją w nas
W naszych sercach i wspomnieniach
Zostaną tam przez cały czas
Naszego ludzkiego istnienia
-:¦:- ◊ -:¦:-
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde
słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach.....zapisane w
sercu...tęsknota serca rwie Kochani
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama ❤️*❤️
Dobranoc Synciu
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Karolku ✿❤️✿...PAMIĘTAM…✿❤️✿
☀️ I Światełko do Nieba Ci ślę ☀️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.