Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932637
Zapalone ponad rok temu
rodzice Michała Ruta
Zawsze będziesz między nami - w pamięci i sercach pozostaniesz. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
*❤️-❀-❤️-❀❤️-❀-❤️* *****A N I O Ł K U***** Poniedziałkowe... Światełka zapalam******* Tobie Aniołku Kochany******* *❤️-❀-❤️-❀❤️-❀-❤️* *****A N I O Ł K U*****
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨ ❤️ ♨ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia.♨ ❤️ ♨
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Smutne są słowa, gdy giną bez końca.Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca...Lampeczkę Pamięci zostawiam w zadumie..♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Przestało bić najlepsze z serc, tak kochające życie i ludzi. Żadna Cię krzywda już nie dotknie i żadna łza Cię nie obudzi...Karolku _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Każda chwila z Wami zapisana w pamięci świetlistym obrazem...a teraz co??? tylko tęsknota za każdym Waszym uśmiechem, za Waszego głosu słodkim echem...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci Żadna myśl i czyn serdeczny. Ci, co odwołani wcześniej, nas wprowadzą w żywot wieczny `````J. Szczawiński
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama ❤️*❤️
Dobranoc Synku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Lipcowe już Światełko Pamięci. Twojej Pamięci, Karolku ***☀❤️❤️☀☀❤️❤️☀☀❤️❤️☀***
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nie ma nic gorszego, niż tęsknota za ukochaną osobą. ___ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne światełko z modlitwą o pokój Twej duszy już w kolejny miesiąc.Jestem,pamiętam
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
❤️(*)**❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Smutne światełko dla Ciebie Karolku. ❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
❤️♨♨❤️♨♨❤️♨♨❤️ *KOCHANY ANIOŁKU* Niedzielne smutne******* Światełko zapalam******* Tobie Aniołku w Niebie******* Śpij w tym pięknym******* Świecie wiecznym******* ❤️♨♨❤️♨♨❤️♨♨❤️ *KOCHANY ANIOŁKU*
Zgłoś SPAM
c...Daniela ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI KAROLKU
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑♨❤️ Najlepszym pamiętnikiem jest serce,Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci.Dziękuję za zapalenie zniczy dla mojego męża w czasie mojej nieobecnosci. ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
[..] jak na deszczu łza, tak cały ten świat nie znaczy nic. [..] Jaśniutkie światełko pamięci dla Ciebie Karolku..♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   589   590   591   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski