♨❤️♨ Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć
wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę. Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Na kamiennej tablicy naszych serc, ze spokojem wypisujemy imiona Tych, którzy
odeszli, a których tak bardzo kochamy...sprawia nam to wiele bólu....tęsknimy
Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
"✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ..„ Rozłąka jest naszym losem,
....spotkanie naszą nadzieją...
✿♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ..........Odpoczywaj w Pokoju
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
✬ *♥* ✬
Życie jest jak świeca na wietrze,
tak ulotne...
jeden podmuch wiatru i...
wszystko może runąć jak domek z kart.
✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️✞♣✞❤️ Światło nadziei,które płonieUkoić może to rozstanie,
I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie.
Zostawiam światełka i codzienną modlitwę,Spoczywj w
pokoju.❤️✞♣✞❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zamknęły się kochane oczy, przestało bić najdroższe serce, my z Tobą
rozdzieleni, rozłąka rozrywa nam serce". Lampeczkę Pamięci zostawiam w
zadumie˜”*°•ڰۣڿ♨️´ڰۣڿ•°*
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć nasze drogi nieznane i co nas spotka nie wiemy, jedną nadzieją żyjemy,
że kiedyś będziemy z Wami...do spotkania Kochani
Zgłoś SPAM
mamaŚ.P. Olgusi Suter
Gdzieś w zakamarkach naszych myśli
mamy obraz tamtych dni
gdy jeszcze byliśmy razem...
a teraz już z nami nie ma Ich.
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wspomnienia jak skrzydła motyla wplecione między barwy tęsknoty ,powracają
dając ukojenie naszej duszy.
_____
Smutne światełko i modlitwa Karolku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"To Matka ukoić może twe serce, Przytulić tak mocno, jak tuli Jezusa,
Wziąć wszystko co Twoje we własne Swe ręce".Zostawiam światełko w
kolejną smutną niedzielę
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.