Jednego serca trzeba nam na ziemi, żeby z łez otarło oczy nasze, byśmy
zasypiali spokojnie, marząc o szczęściu...Serca Twojego...tak mało nam
trzeba, a jednak...żądamy za wiele...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥.✺.♥
„Bywa nieraz,
że stajemy w obliczu prawd,
dla których brakuje słów.”
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
♥.✺.♥
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ JUŻ SIERPNIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZAPALAM DLA CIEBIE ❤️ KAROLU
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
♨️⭐⭐♨️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️
♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡° ❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°
♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️♡°♡°❤️Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ❤️ ♡°
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego?
♥◡♥◡♥◡♥
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Sierpniowe Światełko Pamięci
W płomieniu świecy westchnienie i łzy
W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Tobą dni.
..... ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŻYŁEŚ TYLKO „CHWILE „ A BRAKOWAĆ CIĘ BĘDZIE PRZEZ
WIECZNOŚĆ.DLA CIEBIE ANIOŁKU, JAKO ZNAK MEJ PAMIĘCI..♨️♨️
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Dzień dobry Synciu
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mijają dni, i to ciągłe na coś czekanie, że coś się zdarzy, że boleć
przestanie. Czekanie, może na to, że wrócicie, po schodach wbiegniecie
wesoło. Czekanie na telefon, na jakiś znak, na spotkanie…
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
☆ .*¯*.☆
Panie, do Ciebie należy wszelka władza,
- wprowadź do wiekuistego światła zmarłych,
którzy zasnęli w nadziei zmartwychwstania
☆.*¯*. ☆
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
⭐❤️+⭐+❤️⭐
*** ANIOŁKU ***
W ostatni dzień lipca...
Zapalam Tobie Aniołku*******
Światełka mej pamięci i modlitwę*******
Jesteś w lepszym Świecie...
A my do niego podążamy...
⭐❤️+⭐+❤️⭐
*** ANIOŁKU ***
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.