Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się
kochają...dlaczego?
♥◡♥◡♥
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dzień dobry Synciu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Chociaż Twój płomień życia zgasł, to myśl o Tobie jest zawsze w
nas.Poranna Lampeczka na „Dzień dobry” Karolku..♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☀❤️Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa,
które zawsze wywołać będą morza łez.I są takie osoby na myśl,o których
zawsze zasypie nas lawina wspomnień..❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
..•*✿*•.
...Najlepszym pamiętnikiem
jest serce...
...Ono pamięta o tych, którzy
są godni pamięci...
.•*✿*•..
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✨ ✨ Nadzieja i wątpliwość na zmianę sercem miota ✨ Pozostały nam
tylko wspomnienia i tęsknota ✨✨ Światełko Pamięci dla Was kochani ✨✨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tyle myśli, wspomnień o tym co było, czego nie ma, co się
skończyło...chcemy pamiętać jak najwięcej bo to tylko nasze, pielęgnowane
jak diamenty...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dobranoc SYnku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Karolku _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
†❤️†❤️†❤️† "Ty ścieżkę życia mi ukażesz, pełnię
radości przy Tobie i wieczne szczęście po Twojej prawicy." (Ps 16, 11)
†❤️†❤️†❤️†
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dzień dobry Synciu
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Są pożegnania,na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa,które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o
których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.Pamiętam.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Za mało wspólnych dni, za mało pięknych chwil. Wszystkiego tak za mało,
tylko cierpienia tak za dużo. ❤ Jaśniutkie światełko dla Ciebie
Karolku..♨️ ♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.