Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
931605
Zapalone ponad rok temu
Babcia Kamilka Wiśniewski
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się kochają...dlaczego? ♥◡♥◡♥ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dzień dobry Synciu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Chociaż Twój płomień życia zgasł, to myśl o Tobie jest zawsze w nas.Poranna Lampeczka na „Dzień dobry” Karolku..♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☀❤️Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa, które zawsze wywołać będą morza łez.I są takie osoby na myśl,o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień..❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
..•*✿*•. ...Najlepszym pamiętnikiem jest serce... ...Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci... .•*✿*•..
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
✨ ✨ Nadzieja i wątpliwość na zmianę sercem miota ✨ Pozostały nam tylko wspomnienia i tęsknota ✨✨ Światełko Pamięci dla Was kochani ✨✨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tyle myśli, wspomnień o tym co było, czego nie ma, co się skończyło...chcemy pamiętać jak najwięcej bo to tylko nasze, pielęgnowane jak diamenty...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dobranoc SYnku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Karolku _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
†❤️†❤️†❤️† "Ty ścieżkę życia mi ukażesz, pełnię radości przy Tobie i wieczne szczęście po Twojej prawicy." (Ps 16, 11) †❤️†❤️†❤️†
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pamiętam
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dzień dobry Synciu
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨ Są pożegnania,na które nigdy nie będziemy gotowi Są słowa,które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl,o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.Pamiętam.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Za mało wspólnych dni, za mało pięknych chwil. Wszystkiego tak za mało, tylko cierpienia tak za dużo. ❤ Jaśniutkie światełko dla Ciebie Karolku..♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   560   561   562   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski