Człowiek umiera dopiero wtedy kiedy się o Nim zapomina...Ja pamiętam.✨
Światełko pełne smutku niech Ci płonie.╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
zapalam swiatełko miłości i prośby o łaski
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia to jedyne co pozostało... wspomnienia słów, co szczęście
dają... wspomnienia są piękne, bo nigdy nie gasną... wspomnienia są trwałe
i nigdy nie zasną...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜..... Światełko Pamięci ((*))
W płomieniu świecy westchnienie i łzy
W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni.
............................... ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
✬ *♥* ✬
Dajmy dowody naszej miłości
i łączmy się w modlitwie z pokorą
a poczują nasze serca z wysokości
i z wdzięcznością wszystko odbiorą
✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️
Dzień dobry Synku
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Choć mija czas, smutek w sercu gości, bo odszedł ktoś tak kochany, kto
mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.. Światełko jaśniutkie
zostawiam. Odpoczywaj w pokoju... (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam na dnie serca miłość została, szczera ,najlepsza, która wciąż żyje,
choć biegiem czasu już utulona, ciągle tak wiele tęsknoty kryje...
Zgłoś SPAM
mama Roberta Przybysz
Światło dla Twojej duszy, Karolu...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
◕ •*`*• ◕
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
```J. Szczawiński
◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Czas wszystko zabiera bo zabrać jest w stanie,lecz nigdy nie zabierze tego co w
sercu zostanie. __ Światełko i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.