"Jesteś w mych myślach i snach,jesteś w mych marzeniach każdego
dnia.Widzę Cię wszędzie,w niebie i w gwiazdach,tak bardzo mi Ciebie
brak." Niedzielne światełko,pełne żalu od serca mego zapalam
•✿•♨️•✿
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Czasem brak jednej osoby sprawia że świat zdaje się być wyludniony
Światełko pamięci na niedzielę Karolku
❤️❤️❤️♨️♨️♨️❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolku, ku pamięci...♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Światełko Pamięci Karol♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzie patrzeć, by Was dostrzec, jak głośno krzyczeć, byście nas usłyszeli,
jak żyć, żeby wytrzymać tęsknotę, ból i żal....Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Mijają dni i to ciągłe Rodziny na coś czekanie…
Że coś się zdarzy…
Że boleć przestanie…
Czekanie na to, że wrócisz…
Po schodach wbiegniesz wesoło…
Czekanie na telefon, na jakiś znak,
Na spotkanie…
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
❀*¯*♥*¯*❀
Mijają dni i to ciągłe Rodziny na coś czekanie…
Że coś się zdarzy…
Że boleć przestanie…
Czekanie na to, że wrócisz…
Po schodach wbiegniesz wesoło…
Czekanie na telefon, na jakiś z
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ❀*¯*♥*¯*❀ Mijają dni i to ciągłe
Rodziny na coś czekanie… Że coś się zdarzy… Że boleć przestanie…
Czekanie na to, że wrócisz… Po schodach wbiegniesz wesoło… Czekanie na
telefon, na jakiś
Zgłoś SPAM
Alicja, wnuczka śp. Piotra Stępalskiego
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Dobranoc Synciu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta.
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Zapalam smutne światełko dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Jest takie miejsce , którego nie zburzy żadna zamieć. Takie miejsce
szczególne to Miłość, Wspomnienie, Pamięć... R.I.P..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
ŻAL I TĘSKNOTA SERCE ME ŚCISKA...ROZPACZ I BÓL , ŁZY Z OCZU WYCISKA...TO CO
CZUJEMY W SŁOWACH SIĘ NIE MIEŚCI...O NASZYM BÓLU , NIE POWIEDZĄ ŻADNE
PIEŚNI...PAMIĘTAM ♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wasze życie, każdy dzień, okruchy zdarzeń i Wasz śmiech...zbieramy i
chowamy w kieszeni serca by ocalić, kochać, pamiętać...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.