♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności."„Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.”Zostawiam codzienną
modlitwę.Karolku.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Zaczęła się sobota. Dobranoc Synku
Zgłoś SPAM
mamas Ś.P. Olgusia Suter
❀┊ ❀
❀✬ *♥* ✬
Dajmy dowody naszej miłości
i łączmy się w modlitwie z pokorą
a poczują nasze serca z wysokości
i z wdzięcznością wszystko odbiorą
✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc Synku
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Najlepszym pamiętnikiem
... jest serce
..Ono pamięta o tych,
którzy są godni pamięci.
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci wraz z modlitwa dla Ciebie Karolu.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Karolku...
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐Najlepszym pamiętnikiem jest serce.Ono pamięta o
tych,którzy są godni pamięci.Kochani, dziękuję za pamięć,o moim mężu w
czasie mojej nieobecności i pozdrawiam..Halina.⭐♨❤️♨⭐
Wirtualna, pełna smutku Lampeczka dla Ciebie Karolku..Odpoczywaj w ciszy
niebiańskiej..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wśród licznych kwiatów kobierca, którymi się ziemia pokrywa, jest jeden
kwiat w głębi serca, który się pamięć nazywa...pamiętam zawsze i
wszędzie Kochani
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
odszedłeś daleko, smutek i ból pozostał w n as, spoczywaj wpokoju
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc Synciu
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
((¸.•✿`✿
Wszyscy Ci, których dotknie miłość
stają się nieśmiertelni.
Żyją w sercach tych,
którzy tą miłością Ich obdarzyli.
((¸.•´ ((¸.•✿`✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.