❤️ Czasem cicho ktoś odchodzi. I świat ciemny nam się zdaje. Czasem cicho
ktoś odchodzi. Lecz naprawdę tu zostaje. W naszych myślach, w naszych
sercach. I wciąż żyje we wspomnieniach..❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serca, rozpalamy Wam jaśniutkie światełka, niech nigdy
nie zgasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla
Was w dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤❤ Byłeś nadzieją Skarbie Jedyny
Świat był i życie przed TOBĄ
Los Cię okrutny wyrwał z rodziny
Rodziców okrył łzami i żałobą
Światełko Pamięci
((*))❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Życie szybko przemija.
Czas się nie zatrzymuje...
Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje...
Wspomnienie, choć bolesne...
Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa...
Pozostaje wiara...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolku♥️♥️
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pozostała już tylko pamięć i tęsknota,to tak bardzo mało, za mało; __
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Dzień dobry Synku
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
KAROLU (*)**
Pamiętamy **
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ
***ANIOŁKU***
Środa słoneczna...
Pamięć wieczna...
Modlitwa codzienna...
Światełka palące*******
Dla Ciebie Aniołku w Niebie*******
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ
***ANIOŁKU***
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Chwile spedzone z Toba nie będa zapomniane gdyz w sercach bliskich sa zapisane
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Śpij spokojnie a ja posyłam Ci Światełko otulone poranka dnia ciszą
..☾♨️☽
♨❤️♨ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze
będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które
będą towarzyszyć nam do końca naszego zycia.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego
nieba....Bądźcie pamięcią w sercach swoich bliskich po wszystkie dni ich
istnienia..
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
⭐♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❤️♨❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
`````J. Szczawiński ❤️♨❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
*❤️*
..`’•,,•"
Zamykamy oczy i uciekamy w nieznane.
Tam gdzie nasze dzieci ukochane...........
*❤️* ŚWIATEŁKA KU TWOJEJ PAMIĘCI *❤️*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.