♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo
swiatełek,Karolku.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani czas się nie zatrzyma, nie zawróci, jedynie pamięć smucić się nie
pozwoli, echem przywróci ten czas daleki, a tak bliski co wciąż w nas
trwa....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Śmierć ukochanych
jest też
śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic,
nie jest tak,
jak było przedtem,
już nie jesteśmy
tacy sami...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc Synciu
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Żal i smutek zostawiłeś po Sobie, ale i w pamięci miliony uśmiechów,
wspomnień i radość,że Byłeś...Światełko Pamięci Karolku.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
❤⭐❤
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Karolka ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✨ Zapalam znicz - Światełko Nadziei ✨
✨ Zapalam Znicz Dla Tych - którzy na zawsze zasnęli ✨
Twojej Pamięci Karolku ❤️ Śpij spokojnie ✨
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a
jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy
modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
badżcie razem moi kochani młodzieńcy u Pana w Niebie
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Śpij Konradku w pokoju, otulony wspomnieniem i płaszczem
jesieni...⭐♨️⭐
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.