.•✿`✿
Dajmy dowody naszej miłości
i łączmy się w modlitwie z pokorą
a poczują nasze serca z wysokości
i z wdzięcznością wszystko odbiorą
((¸.•´ ((¸
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚMIERĆ JEST KOŃCEM ŻYCIA,ALE NIE KOŃCEM MIŁOŚCI. __ Światełko z
modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Karolu ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ☀️ Światełko Pamięci ☀️
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️
⭐*⭐ na przedostatni wrześniowy wieczór ⭐*⭐
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❤️☀◊☀❤️Ci, którzy żyją nadzieją,❤️☀◊☀❤️widzą
dalej❤️☀◊☀❤️ Ci,co żyją miłością,❤️☀◊☀❤️widzą
głębiej❤️☀◊☀❤️Ci, co żyją wiarą,❤️☀◊☀❤️widzą
wszystko w innym świetle❤️☀◊☀❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania , na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa , które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl ,
o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Byłeś radością, promieniem słońca, byłeś miłością, dotykiem serca.
Jesteś milczeniem, ciszą o zmroku, jesteś wspomnieniem i perłą w
oku.Światełko jaśniutkie Tobie zapalam..❤️ ♨️ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Dzień dobry, to już 540 piątek bez Ciebie Synku. Bardzo tęsknię.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście w listku na drzewie i wiatru ciepłym powiewie, i w jasnym słońca
promieniu, i w ptaku co siadł na ramieniu, w zachodzie i wschodzie słońca i
tak już będzie do końca...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
..•*✿*•.
Bo najgorsze jest czekanie
na spotkanie z Wami w niebie
i ta cisza:
pusta cicha, sucha, czarna...
Bo najcięższe jest czekanie...
Ta samotność, ciemna i tęsknota
serca wielka...
.•*✿*•..
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa....Światełko
z modlitwą dla Ciebie Karolku.
♨❤️♨ Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem, Spoczywaj w pokoju wiecznym.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Dzień dobry Skarbeńku
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
╬ ♥.i zostaje pamięć,przetrwają wspomnienia i ten moment w życiu,który
nam wszystko pozmieniał.╬ ♥
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Pamięć nasza świeci Wam jak złota łuna, która między światami określa
granicę, a blask światełek niesie wspomnienie i zadumę...ważny jest każdy
pamięci płomyczek...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.