⭐☘️✬❤️♨❤️✬⭐☘️ W cieple migocącego płomienia
zamknięta jest "PAMIĘĆ."Ta tkliwa w osłonie miłości i ta, w
okruchach wspomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę
Karolku.⭐☘️✬❤️♨❤️✬⭐☘️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Odeszła nadzieja,wiara,radość wraz z Tobą.Odeszła ale dokąd?A co
przyszło? rozczarowanie,tęsknota i ból.Żal wspomnienia i płacz.To wszytko
co po Tobie pozostało..Światełko pamięci nich Ci płonie..♨️
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia są jak światła i barwy. Podświetlają i retuszują przykrości
naszego życia... R.I.P.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Dzień dobry Synku
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀ ¤ۣۜ❀
Nasi ukochani...
Oni są z nami
głęboko w naszych
sercach schowani.
Póki żyjemy
Oni są wokół
tylko, że poza
zasięgiem wzroku.
¤ۣۜ❀ ¤ۣۜ❀
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasze myśli są zawsze przy Was, nasze głodne serca nie słyszą uderzeń
Waszych serduszek, tak bardzo tęsknimy za Wami Kochani...
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mamuś ♥️*♥️
Dobranoc SYneczku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Zaniosły się płaczem jesienne drzewa
Szelestem liści przesmutno brzmiąc
Nad nimi wiatr z tęsknoty śpiewa
O Tych, co już odeszli stąd.
◕ •*`*• ◕ Smutne Światełko Pamięci Karolku ◕ •*`*• ◕
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Twoja Mamuś ♥️*♥️
Sobota Synku.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.
____
Światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA K
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Moja Pamięć.. (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♥❤️ Lata przeminą - ból nie przeminie Bo serce płacze, choć
wyschły łzy, Pamięć - z tęsknotą zmieszana, Zostanie z nami do końca dni.
Zostawiam modlitwę i światełka.Pamiętam Karolku.❤️♥❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.