Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
930787
Zapalone ponad rok temu
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, nie widzimy Was choć pragniemy ujrzeć...spada łza, jedna, druga, dusze ogarnia pustka i smutek...nasze serca i myśli są przy Was Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♣❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Światełko na Dzień Dziecka Utraconego ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ..Najlepszym pamiętnikiem jest serce.. ..Ono pamięta o tych, którzy są godni pamięci.. ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
⭐❤️ DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO ⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
⭐❤️ Stracić kogoś... To tak jakby uciszyć wszystko dookoła Kazać ptakom przestać śpiewać Zatrzymać wiatr, żeby nie grał w konarach drzew ⭐❤️
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Kolejna smutna niedziela za nami Synku.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W Dniu Dziecka Utraconego...dla Ciebie Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Twoja młodość niedokończona, Twoja młodość onieśmielona, w leśnych ścieżkach zagubiona, krótka jak pierwszy sen..." Karolu ♣♥♥♥♣ Smutne Światełko Pamięci ♣♥♥♥♣
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Niedzielne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne światełko pamięci niech Ci świeci ,odpoczywaj w pokoju .Matko Różańcowa módl się za Karolka
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci na niedzielę dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko jaśniutkie Tobie zostawiam. Odpoczywaj w pokoju Karolku... (¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭐⭕⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ⭐ ⭕ ⭐ ⭐ ⭕ ⭐ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️♨❤️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak jak my o nich, oni o nas pamiętają, Karolku..❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasze myśli codziennie kierują się ku Wam, czy jest Wam dobrze, czy Wasze Dusze mają wszystko, czego potrzebują?... Bądźcie Tam szczęśliwi Kochani i czekajcie na nas...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
 ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci ... W płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami dni. ...  ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. _ Światełko z modlitwą na dziś i jutro dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   526   527   528   ...   4033   4034    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski