Jesteście tak daleko, nie widzimy Was choć pragniemy ujrzeć...spada łza,
jedna, druga, dusze ogarnia pustka i smutek...nasze serca i myśli są przy Was
Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♣❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ Światełko na Dzień Dziecka Utraconego
ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
..Najlepszym pamiętnikiem
jest serce..
..Ono pamięta o tych, którzy
są godni pamięci..
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
⭐❤️
DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO ⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
⭐❤️
Stracić kogoś...
To tak jakby uciszyć wszystko dookoła
Kazać ptakom przestać śpiewać
Zatrzymać wiatr, żeby nie grał w konarach drzew ⭐❤️
Zgłoś SPAM
♥️*♥️ Mama ♥️*♥️ ڿڰۣڿ ڿڰۣڿ
Kolejna smutna niedziela za nami Synku.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
W Dniu Dziecka Utraconego...dla Ciebie Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Twoja młodość niedokończona,
Twoja młodość onieśmielona,
w leśnych ścieżkach zagubiona,
krótka jak pierwszy sen..."
Karolu ♣♥♥♥♣ Smutne Światełko Pamięci ♣♥♥♥♣
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Niedzielne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niedzielne światełko pamięci niech Ci świeci ,odpoczywaj w pokoju .Matko
Różańcowa módl się za Karolka
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci na niedzielę dla Ciebie Karolku. ♨️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko jaśniutkie Tobie zostawiam. Odpoczywaj w pokoju Karolku...
(¯`♨️´¯)
❤️♨❤️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać
warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak
jak my o nich, oni o nas pamiętają, Karolku..❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasze myśli codziennie kierują się ku Wam, czy jest Wam dobrze, czy Wasze
Dusze mają wszystko, czego potrzebują?... Bądźcie Tam szczęśliwi Kochani i
czekajcie na nas...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci ... W
płomieniu świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie
przeżytych z Wami dni. ... ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. _
Światełko z modlitwą na dziś i jutro dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej
stronie i otwórzcie nam wieczność.
-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę
zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.