"Nic miłości nie pokona-trwamy tylko dla niej
Choć nadziei rwie się nić.
Chociaż puste są ramiona,żyje wierna pamięć..."
I Ty w niej będziesz żyć
☀️Karolku, Światełko Pamięci na poniedziałek 13.11.☀️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś
łzy,które były naszego życia ozdobą.❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć tak daleko od siebie, że ani Was dotknąć, ani uścisnąć, to sercem i
myślą zawsze przy Was jesteśmy, śpijcie spokojnie Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
_.* ❤️*._
Wierzę, że nie gaśnie w śmierci
Żadna myśl i czyn serdeczny.
Ci, co odwołani wcześniej,
nas wprowadzą w żywot wieczny
```J. Szczawiński
_.* ❤️*._
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dobranoc SYneczku
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
...ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ...☆ ☆ ☆ Wszystko na świecie ma swe
przeznaczenie, ☆ Lecz jedno pozostaje na zawsze ☆ to wspomnienie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Niedzielne światełko..♨️..i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.