❤️♣❤️Smutne są słowa, gdy giną bez końca... Smutna jest miłość,
gdy ból się uśmiecha... Smutne jest serce, gdy tęsknią bez końca..."
Zostawiam codzienną modlitwę dla Ciebie kochany ❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jakim słowem, jaką myślą zaprosić Was do naszych snów, by choć przez
moment znów wziąć za rękę, przytulić i popatrzeć w kochane
oczy...pamiętam
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
† ◥◣❤️◢◤ † ,,,❤️*❤️ ,,, ŚWIATEŁKO KU TWOJEJ PAMIĘCI
,,, "Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest
nieśmiertelna ❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.♥.✺.♥
„Bywa nieraz,
że stajemy w obliczu prawd,
dla których brakuje słów.”
Jan Paweł II (Karol Wojtyła)
♥.✺.♥
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama ⭐♨️❤️♨️⭐
Kolejny rok, kolejne odliczanie. Dobranoc Syneczku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami.. Jesteście ciągle naszych myślach i sercu..•ڰۣڿ
❤️ ڰۣڿ•.. Smutne światełko dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Weekendowe Światełko Pamięci
❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
tesknota boli i serca płacza a nadzieja trwa
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny
zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się
kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas
czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Choć nam bliskich śmierć zabiera
Pamięć o Nich nie umiera
Na cmentarze przychodzimy
Nad grobami się modlimy
Choć czerń i rozpacz minie
Pamięć o Nich nie zaginie. Pamiętam Karolku♥️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Kochani czas się nie zatrzyma, nie zawróci, jedynie pamięć smucić się nie
pozwoli, echem przywróci ten czas daleki, a tak bliski co wciąż w nas
trwa....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️⭐ ☘️⭐❤️
Jest takie miejsce w sercu, gdzie myśli nikt nie słyszy.
Jest takie miejsce w sercu, gdzie mocno kocha się w ciszy...
Takie miejsce szczególne: Miłość, Wspomnienie, Pamięć...
♨️♥️♨️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Ludzie odchodzą tak szybko
i zostawiają tych, którzy za
nimi tęsknią …. Nasza pamięć dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama ⭐♨️❤️♨️⭐
Synu, dzień goni za dniem. Bez Ciebie wszystkie takie same. Puste.
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Czwartkowe światełko pamięci dla Ciebie Karolu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄❤️❄❤️ Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe by rozpacz
wypowiedzieć-zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość
osieroconych serc.Zostawiam codzienną modlitwę i pamięć.❤️❄
❤️❄❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.