Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
929910
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️Gdy ciało i serce krwawią,dusza szuka ukojenia. Promienny uśmiech księżyca rozświetlił Wam drogę do spokoju. Już jesteście szczęśliwi.A nam pozostało wspomnienie i żal nieukojony.❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥ `*°◕°*”˜˜”*°` Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa Bólem i cierpieniem... zapalam znicz znicz wiecznej pamięci... `°*”˜˜”*°◕°*`♥
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.. (—`★´—). ❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀ Pamięć jest droższa od słów. Pozostaniesz na zawsze w sercach tych, którzy Cię kochali....❤️⭐♣⭐❤️ ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Płomyków tysiąc cicho płonie jak dywan świateł ciepłych, ruchliwych, jak pozdrowienie przyjaznych dłoni...dla Was Kochani...w sercach, w pamięci każdego dnia Jesteście
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Już za tydzień 11 święta bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU - światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je Życie choć piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o śmierć".Golden Life. Światełko pamięci w III Niedzielę Adwentu
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Ciebie Karolku.♨️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️⭐❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️✿ Światełko na Trzecią Niedzielę Adwentu.✿❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zapalamy dzisiaj trzecią świeczke jako symbol 3-ego Adwentu...a Ty Karolku śpij w spokoju i ciszy w Niebiańskich Przestworzach..╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czym jest wspomnienie? tym co odeszło, łzą która liczy czas miniony, szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem, pragnieniem. żalem i błaganiem ....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Czymże jest nasze życie,które tak krótko trwa.❤️ Śpieszmy się kochać ludzi,zanim w oku zakręci się łza.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ Ci, którzy są już w krainie ciszy odchodząc kiedyś od nas ciałem zostali duszą co wszystko słyszy opiekując się nami przez dni całe. .❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•» «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ «•*•»
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   485   486   487   ...   4032   4033    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski