❤️Gdy ciało i serce krwawią,dusza szuka ukojenia. Promienny uśmiech
księżyca rozświetlił Wam drogę do spokoju. Już jesteście szczęśliwi.A
nam pozostało wspomnienie i żal nieukojony.❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
♥ `*°◕°*”˜˜”*°`
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
`°*”˜˜”*°◕°*`♥
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.. (—`★´—).
❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀
Pamięć jest droższa od słów.
Pozostaniesz na zawsze
w sercach tych, którzy
Cię kochali....❤️⭐♣⭐❤️
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Płomyków tysiąc cicho płonie jak dywan świateł ciepłych, ruchliwych, jak
pozdrowienie przyjaznych dłoni...dla Was Kochani...w sercach, w pamięci
każdego dnia Jesteście
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Już za tydzień 11 święta bez Ciebie.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU - światełko z modlitwą dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI
TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY
NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Życie choć piękne tak kruche jest Wystarczy jedna chwila by zgasić je
Życie choć piękne tak kruche jest Zrozumiał ten kto otarł się o
śmierć".Golden Life. Światełko pamięci w III Niedzielę Adwentu
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko pamięci dla Ciebie
Karolku.♨️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️⭐❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️✿
Światełko na Trzecią Niedzielę
Adwentu.✿❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zapalamy dzisiaj trzecią świeczke jako symbol 3-ego Adwentu...a Ty Karolku
śpij w spokoju i ciszy w Niebiańskich Przestworzach..╠♨️╣
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czym jest wspomnienie? tym co odeszło, łzą która liczy czas miniony,
szczęściem ukrytym głęboko w sercu, radością, tęsknotą, smutkiem,
pragnieniem. żalem i błaganiem ....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Czymże jest
nasze życie,które tak krótko trwa.❤️
Śpieszmy się kochać ludzi,zanim w oku zakręci się
łza.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
.❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Ci, którzy są już w krainie ciszy
odchodząc kiedyś od nas ciałem
zostali duszą co wszystko słyszy
opiekując się nami przez dni całe.
.❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.