;Kochać kogoś ,a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście i łzami
zapłacić; __ Nasze smutne światełko dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysław LISZKA
KAROLU ❄️(*)**❄️⭐⭐
Nasza pamięć**
Życzymy świąt spokojnych ,świąt łagodzących tęsknotę i ból za naszymi
Kochanymi Nieobecnymi❄️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Smutne wspomnienia powoli snują się...
To niewidzialna nić pamięci łącząca nasz i Wasz Świat Kochani
Jasny Płomyczek ☀️ otulony pamięcią ❤️ posyłam Ci do Nieba
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i
pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.Zostawiam modlitwę.⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Szukam Cię wszędzie,pośród setek grobów.Widzę mogiłę Twą i ten martwy
spokój.Głośny spazm z serca mego się wyrywa.A drzewa w koło szumią,żeś
nieżywy.
Cichym serca wspomnieniem Lampeczke zapalam ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
♥️♨️♥️ Mama ♥️♨️♥️
Dzień dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Jak żyć wspomnieniami...jak wyrazić smutek zamknięty za ścianą ciężkich
powiek, jak znależć schronienie przed tęsknotą???
❀*¯*♥*¯*❀
"...Oni są z nami
Niepokonani przez czas.
W każdym oddechu,
życia pośpiechu są w nas..."
❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
(¯`•´¯)✨✨Światełko mojej..♨️ (¯`••´¯) ✨✨ •✿•
wiecznej Pamięci ♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy do przeszłości w której nam jaśniał cały świat,bo
pamiętamy,że czas z Tobą to piękny czas...Nasza pamięć dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
❤️ Tańcują wspomnienia Na zimnym marmurze Płomieniem świecy przywołane
Nie pozwalają zapomnieć Gorącem serc ogrzane. Światełka do Nieba z
Modlitwą i Wspomnieniem dla Ciebie Karolku❤️
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
(¯` ╬ ´¯) Pamiętam, bo pamięć jest naszym największym
skarbem..Wirtualne światełko zapalam..(¯` ╬ ´¯)
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
O każdej porze i w każdym miejscu, gdzie jesteśmy i gdzie będziemy, pamięć
wyryta w kochających sercach pomoże odnaleźć drogę do Was Kochani....
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Stracić kogoś...
❤️-⭐-❤️
To tak jakby uciszyć wszystko dookoła
Kazać ptakom przestać śpiewać
Zatrzymać wiatr,
żeby nie grał w konarach drzew...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.