,, Tyle darów rok nam przyniósł. Pszczołom łąki pełne kwiatów. Ludziom
dał łany zbóż. Zbożom dał pełny kłos. Mija rok, dobry rok z żalem dziś
żegnam go..." Karolku światełko na te ostatnie dni roku
♨️⭐♨️ "Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i
miłości brak tu Twojej obecności..." „Bo umrzeć to zbyt mały powód
żeby przestać kochać.”Zostawiam codzienną modlitwę.♨️⭐♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wieczność nie zamknęła przed Nami bramy, przyjdzie chwila - gdy znów się
wszyscy spotkamy....światełko i modlitwa dla Was Kochani
˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜ Światełko Pamięci... W płomieniu
świecy westchnienie i łzy W płomieniu świecy wspomnienie przeżytych z Wami
dni. .. ˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama ♨♨️♨
Dobranoc Skarbeńku
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Jak trudno żyć wspomnieniami. Najjaśniejsze światełko wraz z modlitwą do
samego nieba.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolku...pamiętam o Tobie
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
"Niech miłość ta, która wśród nas żyła,nigdy nie umrze i będzie
wciąż żywa.♨❤️♨ __ Pamięć i modlitwa dla Ciebie Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
* • .¸♥¸.•*
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.
*• .¸♥¸.•*
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨✬*♥*✬♨❤️♨I choć przygaśnie świąteczny gwar. Bo
zabrakło Twojego głosu. Przyjdż tu do nas i z nami trwaj Wbrew tak zwanej
ironii losu.Dziękuję za pamięć o moim mężu.
♨❤️♨✬*♥*✬♨❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas. /ks. J. Twardowski/
⭐*⭐ Światełko Pamięci na ostatni czwartek 2023 roku⭐*⭐
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
W ten pochmurny poranek..zamyślona serca wspomnieniami posyłam Lampeczkę do
Ciebie Karolku..♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach naszych przebywacie, we wspomnieniach często bywacie, my światełka
pamięci Wam palimy...patrzycie na nas z góry...kochamy, pamiętamy,
tęsknimy...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
❀*¯*♥*¯*❀
Smutek i tęsknota
Pustka mnie otacza
W serce żal się wlewa
Bólem i cierpieniem...
zapalam znicz
znicz wiecznej pamięci...
❀*¯*♥*¯*❀*❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️
.... ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨ ....
Jak trudno żyć wspomnieniami,
Gdy Ktoś mógł być jeszcze z nami..
.. ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.