⭐♨❤️♨⭐ Oczy przestają patrzeć.Serce przestaje bić. A dusza i
pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Pamiętam.⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdzieś tam...gdzie dzień dotyka nocy...tam myśli nasze Was
przytulają...Jesteście w nich tak bardzo Bliscy, a tak daleko...i tylko
wspomnienia ciągle powracają...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
❀*¯*♥*¯*❀
Zniczów złote płomyki migoczą
tylko tyle wraz z modlitwą
możemy dać
Nasze wspomnienia
bardzo bolą
dziś pozostało nam
tylko za bliskimi łzy lać
❀*¯*♥*¯*❀
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko
Pamięci i modlitwa Karolku.
Zgłoś SPAM
♨♨️♨ Mama ♨♨️♨
Śniłeś mi się Synu. Zawsze mi pomagasz.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Z myślą o Tych, co odeszli na zawsze....
Zostawiam to skromne Światełko Pamięci ☀️ ❤️
"Kochać to znaczy ryzykować ,że pęknie nam serce .Głębokość
żałoby jest proporcjonalna do głębokości miłości." Wysyłam do
Ciebie pierwsze światełko w raz modlitwą w tym roku.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Światełko Pamięci posyłam w nieznane Przestworza do Ciebie. Pokój Twojej
duszy...(¯`♨️ ´¯)
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Ku pamięci Karolku.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.. Henia. Dobrońskiego
♨❤️♨⭐♨❤️♨ Miłosierny Panie, proszę Cię, abyś Jej duszy
dał miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.
Zostawiam swiatełka i modlitwę Pamiętam Karolku. ♨❤️♨⭐♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chowane głęboko, chowane w sercach by wypełniły
pustkę po Was, chowane w pamięci by nie pozwoliły
zapomnieć...zawsze pamiętam Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀*¯*♥*¯*❀ Pamięć jest droższa od słów.
Pozostaniesz na zawsze w sercach tych, którzy Cię
kochali....❤️⭐♣⭐❤️
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY
☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☘️⭕⭕⭕(▒)(☀️)(▒)⭕⭕⭕☘️
ODPOCZYWAJCIE W SPOKOJU
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Noworoczne światełko na dzisiaj i za wszystkie zaległe dni...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.