Jeżeli nie można być razem każdego dnia...
Zawsze można ze wspomnień przywołać
każdą z ukochanych chwil .
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy bo nie nawidzą
słońca, smutne jest serce, gdy tęskni do Was Aniołeczki bez końca....
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A. Wójcika
{***}
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Nic już nie będzie takie samo,
Smutek, tęsknota i gorzkie łzy
Tylko wspomnienie pozostało .
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
GORĄCĄ MODLITWA I JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO MIŁOŚCI DLA CIEBIE POSYŁAM
ANIOŁKU ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko do nieba(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dla Ciebie Karolku...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_
.......ANIOŁKU KOCHANY
JESTEŚ
W MOJEJ MYŚLI,SERCU
NA ZAWSZE.....
*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▅▆▇▒░✿◥◣ PAMIĘTAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ ŚWIATEŁKO
◢◤✿░▒▇▆▅▃ MODLITWA ▃▅▆▇▒░✿◥◣ DLA CIEBIE
◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Być dziś przy Tobie to bliskich tylko marzenia...Zostaje nadzieja i
szare wspomnienia ...Puste pytania..czemu tak się stało- brak odpowiedzi-czy
tak być musiało ? "Modlitwa i światełko (♥(♥)(♥))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Być dziś przy Tobie to bliskich tylko marzenia...Zostaje nadzieja i
szare wspomnienia ...Puste pytania..czemu tak się stało- brak odpowiedzi-czy
tak być musiało ? "Modlitwa i światełko (♥(♥)(♥))
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Twojej pamięci Karolku Kochany ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„Życie zaczyna się po drugiej stronie
rozpaczy..”──═◕❤◕═──Światełko najjaśniejsze
zapalam─═◕❤◕═─
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Lato, wakacje, słońce, ale to już nie dla Nas Karolku, nie dla Nas. Bo bez
was Dzieci tylko smutek, tylko tęsknota i łzy.
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry Synuś!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Ja tak czekam na Ciebie przepojona cierpieniem. Zły bez Ciebie świat smutne
dni bez Ciebie. Żyć bez Ciebie nie mogę nie potrafię się śmiać. Myślę
tylko o Tobie tylko Ciebie mi brak.
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
KAROLU, SPOKOJNYCH SNÓW...CHOCIAŻ ZA WCZEŚNIE NA WIECZNY SEN... MAM
NADZIEJĘ, ŻE DZIĘKI TOBIE I TWOJEJ MUZYCE W NIEBIE JEST WESELEJ....
Zgłoś SPAM
Lusia
Chociaż Was nie ma...sercem i tak jesteśmy obok Was...cudne płomyczki i
modlitwa...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.