+``
+````(
+```(,)
+```((,)
+``[***]
+``[***]
+``[***]
+``[***]
``[[[[[[[]]]
`````````
SPOCZYWAJ W POKOJU
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nikt nie cofnie bólu,nikt nie zmniejszy nam cierpienia...nawet płynąca po
policzku łza...nie da nam zapomnienia.Moja pamięć i światełko,dla Ciebie
Karolku.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy Byliście przy nas nie liczyło się nic...teraz nam pozostały smutek i
łzy...będziemy Was zawsze kochać i będziemy o Was śnić, ale to nie
wystarcza....
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Straciliśmy coś co było dla Nas najważniejsze.
Straciliśmy wszystkie chwile najpiękniejsze.
Straciliśmy Was aniołki kochane
lecz w serduszkach na zawsze Was mamy...
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Są takie chwile urocze i cudne.
A każda z tych chwil zbyt krótko trwa.
Przemija jak echa złudne,
A w sercu smutek a w sercu żal.
Na dworze słońce, radość... a u nas ciemność Karolku...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Każdy dzień różni się tylko datą...myśli ,smutek ,ból i tęsknota w
sercu zawsze ta sama...(♥)(♥)(♥)Niech Bóg otacza Cię nieskończoną
miłością...(♥)(♥)(♥) A światło niech Ci świeci (♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Nadziei już nie ma.I wiara sens straciła.Bo Ty się odwróciłeś i razem z
nią odeszłeś.Zgasł ogień twojego kaganka,przerwała się cienka
nić.Pozostało wspomnienie. Lampeczkę z głębi serca posyłam.❤
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To nie był czas To nie była pora -aniołeczki nasza Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Moja pamięć dla Ciebie Karolu.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko
pamięci .. !
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.