Każdy dzień jest dla Twoich bliskich rocznicą... Każdy dzień jest dla nich
czekaniem... Każdy dzień utopiony w tęsknocie.. Każdy dzień naznaczony
rozstaniem....
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Śmierć zdusiła iskry życia, które miały wnet zapłonąć.
Ona przyszła niespodzianie, nakazała nam zatonąć.
W morzu łez i w morzu smutku ból wylała,
Skradła radość, dała rozpacz, cios zadała.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko pamięci dla Ciebie Karolu
Zgłoś SPAM
❤•.★★.•❤
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Nie ma co już łudzić się,że żal nasz kiedyś minie...no chyba
że,...gdy spotkamy się, w Niebiańskiej krainie...".
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Modlitwa i Jaśniutkie światełko dla Ciebie Aniołku
.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Nie rezygnuj z nadziei, nie daj się ponieść rozpaczy z powodu tego co się
stało...
Opłakiwanie tego co nie wróci” Gibrau Kahlie ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Kolorowy płomyczek posyłam dla Ciebie.♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Nie rezygnuj z nadziei, nie daj się ponieść rozpaczy z powodu tego co się
stało...
Opłakiwanie tego co nie wróci” Gibrau Kahlie ♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Kolorowy płomyczek posyłam dla Państwa.♡ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♡
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Patrzę na płomień co w zniczu się tli.Wspominam te wszystkie piękne
szczęśliwe dni.Tęsknota serce rozdziera,samotność doskwiera,łzy smutku
żłobią twarz.Została tylko pustka i czekanie...
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA M...
KAROLKOWI...Światełko Pamięci do Nieba ... ۣ-✿ڿڰۣ-
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mamusia ♥♥♥
Dzień Dobry Kochanie moje!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie ma Cię już między nami. Co mi pozostało tylko smutek,żal i łzy. I
nadzieja,że w rajskich ogrodach czekać będziesz TY!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Panie,
wysłuchaj łaskawie naszych modlitw
za dusze sług i służebnic Twoich,
za które się modlimy prosząc,
abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.
Przez Chrystusa, Pana naszego.
Amen
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Brakuje jednego człowieka
A czujemy się tak ,
jakby nie było całego świata wokół nas.....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Moja pamięć i modlitwa.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Kocham Cię Synuś, Dobranoc!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wystarczyła jedna chwila, aby życie nasze stało się tęsknotą.......
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.