Jeśli nie można być razem
każdego dnia.....
zawsze można
ze wspomnień
przywołać każdą
z ukochanych chwil.]`````
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Zgłoś SPAM
tata Ewelinki
Gdzie dzisiaj Ty, tam będę ja... u Ciebie mgły, i u nas mgła... za Tobą
kres, przede mną dal... tak Ciebie żal, tak bardzo żal...pamiętam
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Oczy,przestają patrzeć, Serce przestaje bić, A dusza i pamięć Wciąż
będą żyć...Boże, Miłosierny Panie, daj duszy miejsce w
niebie,błogosławiony pokój i jasność Twojego światła
░░⋱(♥)(♥)(♥)⋰░░
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
To co jest przyczyną twoich najgłębszych cierpień, jest zarazem źródłem
twoich największych radości. __ Antoine de Saint-Exupéry __★ ◕ ★
Promyczek Lampeczki posyłam ★ ◕ ★
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jest takie miejsce w Sercu gdzie myśli nikt nie słyszy.
Jest takie miejsce, którego nie zburzy żadna zamieć.
Takie miejsce szczególne Miłość ! Wspomnienie! Pamięć.
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc i Dzień Dobry kochany Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Zniczów złote płomyki migoczą
tylko tyle wraz z modlitwą
możemy dać
Nasze wspomnienia
bardzo bolą
dziś pozostało nam
tylko za bliskimi łzy lać
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.