Ukojenie zdarza się miewać Ale trwa chwilę potem żal powraca Ukojenie i
spokój są na razie gośćmi
Cały wszechświat tęsknota otacza..Promyczek otulony pamięcią moją posyłam
Tobie.ԑ̮̑♦̮̑ɜ.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Karolku!Niech wieczna radość w Niebie...będzie Twym udziałem.Gorące
światełko dla Ciebie zapalam i z modlitwą...do Nieba ślę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Czas mija,dni szybko lecą,ale nadal serce boli....☆☆☆))❤((★★★
Tysiące światełek i promieni słońca,niech świecą w Krainie życia dla
Ciebie bez końca....☆☆☆))❤((★★★
Zgłoś SPAM
Beata
✿• NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •✿
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko z modlitwą zostawiam dla Ciebie Karolku Kochany...[*]...
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry, rozpocząłeś dwudziesty siódmy rok życia, a właściwie
rozpocząłbyś, gdybyś tu był ze mną. Synuś.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
”*°•♥•°*”♥ Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...Są rany,
które się nigdy nie zabliźnią...Są ślady łez, które nigdy nie
wyschną...♥”*°•♥•°*”Światełko i modlitwę
zostawiamy”*°•♥•°*”
Zgłoś SPAM
Anna
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
★=★=★ ✦✦✦ GDY ZGAŚNIE ŚWIATŁO I NADZIEJA ŻYCIA ✦✦✦
★=★=★ TYLKO WIARA PRZYWRÓCI PAMIĘĆ I LUDZKIE OBLICZA ✦✦✦
★=★=★ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ✦✦✦ ★=★=★
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
♥ *•¸•*`
„... Rozłąka jest naszym losem,
spotkanie naszą nadzieją...”
*•¸•* ♥
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
KAROLKU KOCHANY **
NA DZIEŃ TWOICH ZIEMSKICH URODZIN PAMIĘĆ NASZYCH SERC**
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
SMUTNE URODZINOWE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE KAROLKU...[*] TWOICH
BLISKICH MOCNO PRZYTULAM...
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Są chwile, w których brakuje słów,
są chwile, w których brakuje łez
i pozostaje tylko milczenie.............".
Urodzinowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
URODZINOWE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE KOCHANY
KAROLKU...♥[♥]♥....Śpij spokojnie....Twoich Bliskich przytulamy do
serca..
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Cóż możemy dać Naszym Dzieciom w dniu Ich święta? kwiaty, znicze i
wspomnienia...jacy by byli, co by robili? dlaczego Boże? sercem i myślami z
Wami i Bliskimi
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie przeżywamy każdego dnia w inny sposób jak tylko tęskniąc...cisza,
mrok, pustka...odebrano nam to co najdroższe...uczucie opuściło nasze
pięści....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŚWIATEŁKO NA DOBRANOC (+) (+)
Zgłoś SPAM
mama śp.RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
ŁASKA PANA NASZEGO JEGO MIŁOŚĆ I DOBROĆ NIECH BĘDĄ ŚWIATŁEM DLA CIEBIE
KAROLKU..URODZINOWE ŚWIATEŁKO POŁĄCZONE Z MODLITWĄ W DNIU URODZIN POSYŁAM
PROSTO DO NIEBA (+) (+)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.