„Pusty pokój a w nim ja samotna. Tak wiele wspomnień już zapomnianych a w
sercu mym wciąż jesteś ty”.. ✿ ✿ ✿ Jaśniutkie światełko zapalam,
niech zawsze płonie.✿ ✿ ✿
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Tęsknota za Dzieckiem to najgorsza tortura. Sprawia, że umierasz każdego dnia
po trochu przez tygodnie, miesiące, lata.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
\"Wspomnienia żyją dopóty,
dopóki do nich wracamy.
A rozkwitają tym wspanialej,
im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie.\"
światełko pamięci za wszystkie dni mojej nieobecności....
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja,że kiedyś się spotkamy na jednej z
nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀.Światełko i modlitwę
zostawiamy.◕°☀◕°☀.Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀.
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Posyłam Światełko Pamięci
wraz z modlitwą do nieba
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(❤) (♥)(❤) ...niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma ...(❤)
(♥)(❤) Światełko i modlitwę zostawiamy (❤) (♥)(❤) Tęsknimy (❤)
(♥)(❤) Odpoczywaj (❤) (♥)(❤) aniołku (❤) (♥)(❤)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.