Śmierć przerywa życie ale nie uczucia i więzy które mieliśmy z bliską
osobą.♡ ❀ ❀ ♡ TYSIĄCE ŚWIATEŁEK ZAPALAM...NIECH CIĘ OGRZEJĄ
CIEPŁYM PŁOMIENIEM…♡ ❀ ❀ ♡
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
____ (¯`:´¯)
_ (¯ `•.\\|/.•´¯):)
(¯ `•.(۰۪۪۫۫●۪۫۰).•´¯)
__(_.•´/|\\`•._)
____ (_.:._)
TY NADAL ŻYJESZ,
BO PAMIĘĆ JEST WIECZNA
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Zostały tylko piękne
wspomnienia
I ból co odbiera do życia siły..
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry moje Słońce najukochańsze!
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Światełko pamięci na ten kolejny smutny dzień dla Ciebie ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy,
gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo”
Jan Grzegorczyk
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Życie choć piękne tak kruche jest. Wystarczy jedna chwila, by zgasić je.
Życie choć piękne tak kruche jest. Zrozumiał ten, kto otarł się o
śmierć.
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc mój Syneczku!
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Jesteśmy jedni dla drugich pielgrzymami, którzy różnymi drogami zdążają w
trudzie na to samo spotkanie.
— Antoine de Saint-Exupéry
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
KAROLKU
zawsze o Tobie pamiętamy
Zabrałeś mi Panie
radość , nadzieję
ze wszystkich stron
zimny wiatr wieje
Zostało czekanie
tylko !
a przecież obiecujesz
zawsze tak wiele ....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Nikt nie umiera tak na śmierć po każdym z nas coś pozostaje grono
przyjaciół trochę zdjęć te kilka chwil spędzonych razem.Modlitwę i
światełko naszej pamięci Aniołku (+) (+)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
I znowu ten okrutny dzień...pamiętam Karolku..
Zgłoś SPAM
* *❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Puste miejsce po Naszych Ukochanych Aniołkach, jak puste nikt pojąć nie
zdoła, my bezradni z żalu, z bólu zaciskamy dłonie.....
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech płomyczek mej pamięci...leci szybciutko Karolku do Ciebie i świeci Ci
nieustannie,jak gwiazdka na Niebie.Moja pamięć i codzienna modlitwa dla
Ciebie.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Można odejść na zawsze, by stale być blisko." -aniołeczki nasza
Pamięć :*:*
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa dla Ciebie kochany Karolku..(*)
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą...
Są rany, które się nigdy nie zabliźnią...
Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.