Najsmutniejsze jest wspomnienie,które przynosi nam jedynie cierpienie.Żyjemy
samymi wspomnieniami,bo Was kocham(*)y i bardzo tęsknimy za Wami.Karolku,dla
Ciebie zapalam moje weekendowe światełko.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, SŁOŃCE ZGASŁO, GDY DZIEŃ JESZCZE TRWAŁ..."
Zgłoś SPAM
Anna
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Twojej pamięci Karolu
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
●✽●ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY●✽●W SERCU I PAMIĘCI
BĘDZIECIE PRZEZ CAŁY CZAS NASZEJ NIEOBECNOŚCI/URLOP/●✽●PROSIMY O
OPIEKĘ I MODLITWĘ DLA NASZEJ ANETKI●✽● ZA CO Z GÓRY
DZIĘKUJEMY●✽●
Zgłoś SPAM
♥ Mamuś ♥
Dobranoc moje Serduszko złamane!
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Światełko naszej wiecznej pamięci(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na ustach uśmiech, a w sercu ból, to najtrudniejsza z życiowych
ról....dlaczego nie możemy sprawić, żebyście do nas wrócili????
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*♥*
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
ŚWIATEŁKO NA DZISIAJ
*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_
.......ANIOŁKU JESTEŚ
W MOJEJ MYŚLI I SERCU
NA ZAWSZE.....
*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•*ღ♥ღ*•.¸_¸.•
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
„Tęsknota jest straszna. Gdy w świat myśl ucieka. Gdy się dziecko kocha,
lecz kocha z daleka. I zostają wspomnienia, które z czasem wrócą. Które
serca ranią i tak bardzo smucą” ♥♥♥ Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
...Dzieli nas tylko czas...Śpij w ciszy i spokoju...Niech moja modlitwa otula
Cię każdego dnia a niebo niech otworzy Tobie drogę do
szczęścia...(*)ღ♥ღ (*)ღ♥ღ (*)ღ♥ღ (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
----♥♥♥¸.•¯♥♥♥
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla Ciebie Karolku...moje światełko,pamięć i modlitwa.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
❤️ JAŚNIUTKIE CHOĆ PEŁNE SMUTKU ŚWIATEŁKO PAMIĘCI MEGO SERCA POSYŁAM
TAM DALEKO W NIEZNANY NAM ŚWIAT...W NIEBIANSKIE PRZESTWORZA DO CIEBIE KAROLU.
❤️
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°). NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE
USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.