❤ TYLKO MIŁOŚĆ I PAMIĘĆ
POTRAFIĄ ZATRZYMAĆ CZAS... ❤
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Okropna jest tęsknota, gdy myśl wciąż do Was ucieka, gdy myśl jest już
przy Was, a droga do Was daleka.....
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,W zatoce łez przeczekamy życie, to tylko mała chwilka istnienia, potem
zabierzecie nas w krainę cienia...."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odwracam głowę na głos Twego imienia. Szukam wśród tłumu Twojego
cienia.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*[♥]*
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku , bądź światłem, które co noc wędruje po niebie i zapala gwiazdy
(¯`v´¯) ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE
`*.¸.*´
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Czy można umrzeć z tęsknoty i rozpaczy? Czy można rozpaść się na
kawałki i nadal żyć?"
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ Światełko i modlitwę zostawiam
..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Odpoczywaj w pokoju.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ludzie odchodzą tak szybko... i zostawiają ludzi, którzy za nimi
tęsknią" Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
pawlik małgorzata
Jeszcze tyle piękna. Świat barwi się kolorami. Nad polami mgiełki unoszą
melancholię. I tylko ta myśl błądząca daleko. Tam, gdzie ONI już dziś, a
my jutro będziemy. Tam, gdzie nie ma już końca.... (*)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
((**)) Światełko pamięci ((**))
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
---•●¤ّۣۜ(¯`v´¯) •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)
------¤*¨¨*¤.¸¤* ¤*¨¨*¤.¸¤*
ŚWIATEŁKO NA DZIŚ
---•●¤ّۣۜ(¯`v´¯) •●¤ّۣۜ(¯`v´¯)
-----¤*¨¨*¤.¸¤* ¤*¨¨*¤.¸¤*
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
* ◥◣☀ Śmierć jest na wyciągnięcie ręki... To jedyna rzecz, przed
którą nie uciekniemy.* ◥◣☀ Jaśniutką Lampeczkę zapalam ,niech ogrzeje
Twoją Karolu Duszę,... ♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech płomyczek mej pamięci,świeci Ci Karolku,jak gwiazdka na
Niebie...nieustannie tylko dla Ciebie.Śpij spokojnie...kiedyś się pewnie w
Niebie spotkamy i ja w to wierzę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Będę czekać na Ciebie
Pod niebem myśli, na moście marzeń
Aż wreszcie się ukażesz
Morze łez wypłaczę, nim Ciebie może zobaczę
Ale nie umiem inaczej!
Będę czekać zawsze, pod drzewem tęsknoty...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.