Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
931480
Zapalone ponad rok temu
♥ Mama ♥
Dobranoc Syneczku kochany!
Zgłoś SPAM
Hanna T.
❤ TYLKO MIŁOŚĆ I PAMIĘĆ POTRAFIĄ ZATRZYMAĆ CZAS... ❤
Zgłoś SPAM
*❤*Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Okropna jest tęsknota, gdy myśl wciąż do Was ucieka, gdy myśl jest już przy Was, a droga do Was daleka.....
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,W zatoce łez przeczekamy życie, to tylko mała chwilka istnienia, potem zabierzecie nas w krainę cienia...."
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Odwracam głowę na głos Twego imienia. Szukam wśród tłumu Twojego cienia.(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
*[♥]*
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Aniołku , bądź światłem, które co noc wędruje po niebie i zapala gwiazdy (¯`v´¯) ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE `*.¸.*´
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA NA DZISIAJ((*)) DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Czy można umrzeć z tęsknoty i rozpaczy? Czy można rozpaść się na kawałki i nadal żyć?"
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg pozwala nam tu żyć ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ Światełko i modlitwę zostawiam ..ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Odpoczywaj w pokoju.ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Ludzie odchodzą tak szybko... i zostawiają ludzi, którzy za nimi tęsknią" Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
pawlik małgorzata
Jeszcze tyle piękna. Świat barwi się kolorami. Nad polami mgiełki unoszą melancholię. I tylko ta myśl błądząca daleko. Tam, gdzie ONI już dziś, a my jutro będziemy. Tam, gdzie nie ma już końca.... (*)
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
((**)) Światełko pamięci ((**))
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
---•●¤ّۣۜ(¯`v´¯) •●¤ّۣۜ(¯`v´¯) ------¤*¨¨*¤.¸¤* ¤*¨¨*¤.¸¤* ŚWIATEŁKO NA DZIŚ ---•●¤ّۣۜ(¯`v´¯) •●¤ّۣۜ(¯`v´¯) -----¤*¨¨*¤.¸¤* ¤*¨¨*¤.¸¤*
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
* ◥◣☀ Śmierć jest na wyciągnięcie ręki... To jedyna rzecz, przed którą nie uciekniemy.* ◥◣☀ Jaśniutką Lampeczkę zapalam ,niech ogrzeje Twoją Karolu Duszę,... ♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Niech płomyczek mej pamięci,świeci Ci Karolku,jak gwiazdka na Niebie...nieustannie tylko dla Ciebie.Śpij spokojnie...kiedyś się pewnie w Niebie spotkamy i ja w to wierzę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Będę czekać na Ciebie Pod niebem myśli, na moście marzeń Aż wreszcie się ukażesz Morze łez wypłaczę, nim Ciebie może zobaczę Ale nie umiem inaczej! Będę czekać zawsze, pod drzewem tęsknoty...
Zgłoś SPAM
♥ Mamuś ♥
Dobranoc i Dzień Dobry Synuś!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3119   3120   3121   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski