Dzień Dobry Kochanie. Wczoraj kłopotów z odwiedzeniem Cię ciąg dalszy.
Może już teraz będzie wszystko w porządku. Do zobaczenia...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć to nie był Czas to nie była Pora ...tysiące
Światełek aniołeczki !.. za wszystkie dni problemy z internetem :"(!
Zgłoś SPAM
Anna
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama ♥♥♥
Dzień Dobry i Dobranoc i Dzień Dobry i Dobranoc i Dzień Dobry za sobotę i
niedzielę, kiedy nie mogłam się z Tobą skontaktować z powodu awarii na
stronie. Tęsknię Syneczku!
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,, Nie tak miało być, zupełnie nie tak. Cały świat miał być nasz, tylko
go brać... zupełnie nie tak"
Zgłoś SPAM
♥ ♥ ♥ Mama ♥ ♥ ♥
Dobranoc moje Szczęście!
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie wróci już to co takie piękne było, został tylko wspomnień
cień...żal i smutek towarzyszem naszych do końca szarych dni...w sercach na
zawsze Wy Aniołki...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Karolku...♥.. Im dłużej Was nie
ma, tym większy ból i tęsknota..♥
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
\"Odchodzimy w chwili,
kiedy byśmy mogli rozpoczynać życie\"
Karol Irzykowski
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Karolku..
Gdzie Ty teraz jesteś...
Czy nas widzisz i słyszysz....
Proszę bądź tu przy nas....
Pomagaj nam...
Bo bez Ciebie nam tu źle....
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Wieczorne światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zapalam Ci Karolku światełko na dobranoc i z moją modlitwą w Twej
intencji...do Nieba bram ślę.Spokojnego snu Chłopcze.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nie ma Cię tu gdzie byłeś,ale jesteś wszędzie,gdzie my jesteśmy....
Modlitwa i Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli
do Niebios bram.....(♥)(♥)(♥)(♥)(♥).....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.