Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
931648
Zapalone ponad rok temu
♥ Mama ♥
Dobrej Nocki Syneczku! Bądź przy mnie.
Zgłoś SPAM
*❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Deszcz pada, witr przerzuca liście, w sercach tęsknoty łkanie.....wieczny pokój, wieczną radość racz dać Naszym Aniołkom Miłosierny Panie.....
Zgłoś SPAM
Hanna T.
•*`*•⋟•⋞•*`*• ŚWIATEŁKO PAMIĘCI •*`*•⋟•⋞•*`*•
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zostaje po Was pamięć,przetrwają wszytkie wspomnienia,a najbardziej ten tragiczny u każdego z nas dzień...który całe nasze życie pozmieniał.Karolku! Zostawiam Ci mój płomyczek,pamięć i modlitwę.(*)
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
◕◕═════♣♣═════◕◕        ŚWIATEŁKO PAMIĘCI         ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
\"Kiedy znajdziesz się w Dolinie Smutku nie podnoś oczu do góry.Nie szukaj mnie wśród radości, moje miejsce jest zawsze obok Ciebie.\"
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
(*)ღ♥ღ (*)ღ♥ღ (*) Zapalam światełko Pamięci, a cichy szept modlitwy niechaj ukoi Twe Serce? (*)ღ♥ღ (*)ღ♥ღ (*) Spoczywaj w Krainie Wiecznej Radości!(*)ღ♥ღ (*)ღ♥ღ (*)
Zgłoś SPAM
Mama Pawła Niemczyka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„czasami deszcz o szyby zadzwoni.Mokra trawa kroplami lśni. Łzami łatwiej tęsknotę zasłonić. Więc dziękuję deszczowi za łzy”Cz.Miłosz ♡ Światełka blask jaśniutki wieczornej Lampeczki posyłam ♡
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nie ma już nic Karolku... Smutne piątkowe światełko dla Ciebie Chłopaku kochany...
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿŚwiatełko Pamięci .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Nie ma już słów... Zapadły w przepaść. Nie ma już melodii... Ugrzęzła w gardle. Nie ma już słońca... Wyblakło na niebie. Nie ma już Ciebie!!! RESZTA NIE MA ZNACZENIA... Światelko pamięci Karol
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Światełko pamięci Aniołku[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba -aniołeczki Światełko dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Dla Ciebie Karolu
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolkowi moja pamięć...Mamuniu-TAK UMARLIŚMY
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
KAROLKOWI ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3109   3110   3111   ...   4034   4035    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski