Zostaje po Was pamięć,przetrwają wszytkie wspomnienia,a najbardziej ten
tragiczny u każdego z nas dzień...który całe nasze życie
pozmieniał.Karolku! Zostawiam Ci mój płomyczek,pamięć i modlitwę.(*)
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
\"Kiedy znajdziesz się
w Dolinie Smutku
nie podnoś oczu do góry.Nie szukaj mnie wśród radości,
moje miejsce jest zawsze
obok Ciebie.\"
„czasami deszcz o szyby zadzwoni.Mokra trawa kroplami lśni. Łzami łatwiej
tęsknotę zasłonić. Więc dziękuję deszczowi za łzy”Cz.Miłosz ♡
Światełka blask jaśniutki wieczornej Lampeczki posyłam ♡
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Nie ma już nic Karolku... Smutne piątkowe światełko dla Ciebie Chłopaku
kochany...
Zgłoś SPAM
bliskie DANIELA
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿŚwiatełko Pamięci .ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Nie ma już słów... Zapadły w przepaść. Nie ma już melodii...
Ugrzęzła w gardle. Nie ma już słońca... Wyblakło na niebie. Nie ma już
Ciebie!!! RESZTA NIE MA ZNACZENIA... Światelko pamięci Karol
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka
Światełko pamięci Aniołku[*]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdy jest Pamięć słów nie potrzeba -aniołeczki Światełko dla Was :*:*
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Dla Ciebie Karolu
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolkowi moja pamięć...Mamuniu-TAK UMARLIŚMY
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
KAROLKOWI ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słońce nie
rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.