ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym
świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥
Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na
spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
KAROLKU na początek dnia najjaśniejsze lampeczki dla Ciebie Chłopaku Kochany
....
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Oni są z nami niepokonani przez czas.
W każdym oddechu życia pośpiechu są w nas.
Na żądanie świat nie stanie ale Ty możesz do spotkania liczyć dni.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
♥ *•¸•*`
„Są rany, których czas nie goi.”
*•¸•* ♥
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dobranoc Słoneczko!
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
...ZAWSZE W MOIM SERCU KOCHANY ANIOŁECZKU...❀❀
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Jedna łza
a w niej
smutki ,wspomnienia,
tysiące myśli...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
,,Chodź do mnie i gaśnij płomyczku ,,
powiedział
Poszłaś , zgasłaś......
A na niebie błysnęła nowa gwiazda .
Jaśniuteńkie światełko dla Ciebie Karolku kochany..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
**❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami jest taka wielka....dobrze, że jest jeszcze nadzieja
spotkania, tylko ona nam pozostała....Ukochani
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne niedzielne światełko [*] Karolku...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
....ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.....
Zgłoś SPAM
Beata
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
** Bądź z nami pomimo tego
że upływa czas **
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ty nie umarłeś Ty żyjesz z nami...Umarli są ci co są
zapomniani...Tęsknie,Kocham i Czekam....Dużo Łask Bożych.[۩] [۩] [۩] [۩]
[۩]..... Modlitwa i Światełko do Nieba.......[۩] [۩] [۩] [۩] [۩]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.