...i tylko pamięć pozostaje niewzruszalna. Karolu...♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla Ciebie Karolku,zapalam moje światełko i zostawiam Ci mą pamięć i
modlitwę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W smutny piątek nasze światełko dla Ciebie Karolku...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...Za szybko...za
wcześnie...bezsensownie...Dzieli nas tylko czas..... __ღ✿ღ___Modlitwa i
jaśniutkie światełka...__ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
Hanna T.
(¯`•(*)•´¯) KAROLU ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
(¯`•(*)•´¯)
...........[*].ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ. [*]
Modlitwa i Światełko Pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Są łzy,co koją uczucia zranione,co na policzkach,jak diamenty
błyszczą,takie,co tulą serca przerażone i takie, które żadnej tęsknoty
nie zniszczą.”Cichym szeptem mego serca zapalam Tobie światełko.♡
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Liczę gwiazdy na Niebie i kocham tę drogę, która prowadzi do Cieb
s
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...:*:*-Aniołeczki ukochane ...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Palą się znicze... Przypominają, Że ktoś odchodzi, Inni zostają. Pośród
cmentarzy Cichych uliczek Jak wierna pamięć - Palą się znicze.. (*)
Zgłoś SPAM
nieznajoma
...tylko smutek,ogromny żal,pustka i życie które nie ma sensu,tyle pozostało
po życiu które kiedyś było.Kochane dzieci....
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Słoneczko!
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Dla Ciebie Karolu w ten smutny dzień Dziecka Utraconego....Bliskim życzę
dużo sił na dziś i resztę naszego smutnego życia (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.