Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karol Wiśniewski


* 11.08.1989

 

+ 27.05.2013

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny w Starczowie. Dekanat Kamieniec Ząbkowicki

,

woj. dolnośląskie

pokaż wszystkie
wpisy (242)
Licznik odwiedzin strony
932503
Zapalone ponad rok temu
Wojtek bl.Eweliny Skw.
...i tylko pamięć pozostaje niewzruszalna. Karolu...♥ ♥ ♥ ♥ ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Dla Ciebie Karolku,zapalam moje światełko i zostawiam Ci mą pamięć i modlitwę.(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
W smutny piątek nasze światełko dla Ciebie Karolku...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...Za szybko...za wcześnie...bezsensownie...Dzieli nas tylko czas..... __ღ✿ღ___Modlitwa i jaśniutkie światełka...__ღ✿ღ___
Zgłoś SPAM
Hanna T.
(¯`•(*)•´¯) KAROLU ZAPALAM NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (¯`•(*)•´¯)
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Twojej pamięci Karolu
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko za wczoraj na DZIEŃ DZIECKA UTRACONEGO.
Zgłoś SPAM
Beata
-:¦:- ``````) -:¦:- `````(,) -:¦:- `````(,)) -:¦:- `````[_] -:¦:- `````[_] -:¦:- `````[_] PAMIĘTAM [*]
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
...........[*].ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ. [*] Modlitwa i Światełko Pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Są łzy,co koją uczucia zranione,co na policzkach,jak diamenty błyszczą,takie,co tulą serca przerażone i takie, które żadnej tęsknoty nie zniszczą.”Cichym szeptem mego serca zapalam Tobie światełko.♡
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Liczę gwiazdy na Niebie i kocham tę drogę, która prowadzi do Cieb s
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ— ☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ...:*:*-Aniołeczki ukochane ...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Palą się znicze... Przypominają, Że ktoś odchodzi, Inni zostają. Pośród cmentarzy Cichych uliczek Jak wierna pamięć - Palą się znicze.. (*)
Zgłoś SPAM
nieznajoma
...tylko smutek,ogromny żal,pustka i życie które nie ma sensu,tyle pozostało po życiu które kiedyś było.Kochane dzieci....
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Słoneczko!
Zgłoś SPAM
mama Kacpra Goły
Dla Ciebie Karolu w ten smutny dzień Dziecka Utraconego....Bliskim życzę dużo sił na dziś i resztę naszego smutnego życia (*)
Zgłoś SPAM
Mama
Dobranoc Syneczku!
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   3085   3086   3087   ...   4035   4036    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Mama
22.06.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz Rafał Kozłowski