Patrzyny w niebo słońca blask razem nie ma nas...wiatru szmer, ptaków śpiew
nie ma Was...patrzymy w niebo księżyc lśni, gwiazdka mruga...tak bardzo
tęskno nam
Zgłoś SPAM
Hanna T.
Nic już nie będzie tak samo....
Smutek, tęsknota i gorzkie łzy...
Tylko wspomnienie pozostało...
I smutne serce w którym jesteś Ty...
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
"Najokrutniejszym bólem
jest stracić kogoś na zawsze
przywyknąć do Jego nieobecności
poddać się swej bezradności
nie móc uciec od bezsilności"
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne sobotnie światełko Karolku...
Zgłoś SPAM
Wojtek bl.Eweliny Skw.
Karolu.Byłeś , Jesteś i Będziesz -nigdy nie może Cie nie być ♥ ♥ ♥
♥ ♥
„Ciesz się życiem, bo dzięki temu żyjesz, możesz obdarzać miłością,
pracować, bawić się i spoglądać w gwiazdy”. Henry Van Dyke
_♥_Zapalam Tobie światełko...od serca mego Karolu._♥_
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA KLIKOWICZA
** ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZOSTAWIAM **
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
W sercu i w pamięci...
{***}
Dziękuję za światełka dla moich ukochanych podczas mojego wyjazdu
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Zapalam Ci Karolku na weekend...mojej pamięci płomyczek i do Nieba
ślę(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
Trudno cieszyć się bo – smutek ogarnia duszę
I serce ściska żal a ból nie daje o sobie zapomnieć
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Jaśniuteńkie światełko pamięci dla Ciebie Karolku kochany ..
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
__________♥☼♥__________
☼♥☼¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ ☼♥☼
Rana na ciele zawsze się
zagoi.
Rana na duszy zawsze
będzie krwawić...
Zgłoś SPAM
Rodzice Śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DO NIEBA.....(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"... Wsłuchaj się w moje kroki w Twoim sercu...Wcale nie odszedłem, ja
dalej idę z Tobą” Zapalam światełko,a cichy szept modlitwy niechaj ukoi
Twe Serce Spoczywaj w Krainie Wiecznej Radości ♥
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°)WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE
USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć aniołeczki my pamiętamy Zawsze :*:*
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.