ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
DLA CIEBIE ANIOŁKU.
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
** ANIOŁKU **
ŚMIERĆ TO SŁOWO , KTÓRE BOLESNY CIOS ZADAJE...
KOŃCZY SIĘ ŻYCIE...KOŃCZY SIĘ ŚWIAT...
TYLKO PUSTKA ... TYLKO ŻAL W DUSZY ZOSTAJE...
A W SERCU WIECZNY ŚLAD...
____((
____ ))
____/\\\',
Zgłoś SPAM
RENIA-MAMA JARECZKA PYRSAKA
Chce Cie dziś,
Jak chciałam Cie wczoraj,
Kocham Cie dziś,
Jak kocham Cie co dnia,
Tęsknię bez zmian, potrzebuje Cie,
Jutro kolejny dzień będę kochała Cię.
I tak bez końca .KAROLKU
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Nie mogę wstać, po prostu być
To nie ten świat, nie moje sny
Przy tobie Bóg
Bez ciebie niebyt mój
Zgłoś SPAM
rodzice Tadzia
Karolku,pamiętamy,modlimy się
Zgłoś SPAM
Hanna T.
KAROLU - Jest pamięć
wdzięczna o Tobie,
co nie więdnie jak kwiaty...
Nie obsycha jak łzy,
pamięć trwalsza niż kamień...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Karolkowi światełko i pamięć w ten okrutny dwudziesty siódmy...
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
………..★
……..★
….★...ŚWIATEŁKO
.★...PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Tęsknota otula w ciszy, łzy kapią spod powiek. Bez Ciebie Karolu tak trudno
żyć, serce wiecznie w żałobie.
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Gdyby tak można było
Zamknąć oczy nie myśleć
Nie męczyć się rozmowami
Zamknąć oczy i usnąć
Odpłynąć z aniołami
Zamknąć oczy nie tęsknić nie cierpieć
Uciekać przed smutkami
Schować się między snami
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Karolu
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕°☀◕°☀ .Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z
nieba dróg pozwala nam tu żyć.◕°☀◕°☀. Światełko i modlitwę
zostawiamy.◕°☀◕°☀. Odpoczywaj w pokoju.◕°☀◕°☀.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kto sam to przeżył wie jak to jest.
Gdy bliski odchodzi smutno nam jest.
Lecz on jest z nami i każdy to wie.
Kiedyś nadejdzie ten szczęśliwy dzień.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
Ci, którzy są już w krainie ciszy
odchodząc kiedyś od nas ciałem
zostali duszą co wszystko słyszy
opiekując się nami przez dni całe.
Zgłoś SPAM
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
Zgłoś SPAM
❤ Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tyle nieposkładanych myśli, tyle łez spływających po policzkach...niby to
niewiele, prawie nic...lecz to wszystko co mamy dziś...i jeszcze tęsknota i
miłość do Was Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.