"W złotych strzępach liści drzewa nocą stoją,
Księżyc srebrne smugi po ziemi rozwłóczy,
Nic mi nie pomoże na tęsknotę moją,
Już mnie żadne szczęście od niej nie oduczy." Karolku...
Zgłoś SPAM
Rodzina śp Piotra Pietrzaka i śp Bronisława Gościniaka
Pamiętamy w modlitwie... [*]
Zgłoś SPAM
Ola
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bez Ciebie milknie śmiech,słowa tracą swój sens...Bez Ciebie tak smutno,tak
bardzo źle...Na zawsze w serduszku i pamięci...♥ (*) ♥ (*) ♥ Moja
modlitwa i światełko ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka Kasprzyckiego
Tak bardzo smutno i oczom, i ustom Karolu, tak bardzo.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
¸.•´¸.•*´¨)
(¸.•´ (¸.•`*
`*•..,¸[*]•*´¨`*•,[*]¸.•*´¨`*•
~~~~ŚWIATEŁKO
~~~~P A M I Ę C I
¸.•´¸.•*´¨)
(¸.•´ (¸.•`*
`*•..,¸[*]•*´¨`*•,[*]¸.•*´¨`*•
Zgłoś SPAM
MAMA PAWŁA SZ
Noszę Twe serce z sobą - noszę je w moim
sercu.Nigdy się z nim nie rozstaję - gdzie idę
Ty idziesz ze mną; cokolwiek robię samotnie
jest Twoim dziełem
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Wieczność przyszła za wcześnie !!!.. Spoczywaj w spokoju Karolu.Lampeczkę
jaśniutką posyłam w Niebiańskie Przestworza, niech ogrzeje Twoją
Dusze....♡ ♡ ❤️ ♡ ♡
Zgłoś SPAM
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
❀❤❀ڿڰۣڿ ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ❀❤❀ ..❀❤❀ڿڰۣڿ
ڰۣڿ❀❤
PAMIĘĆ I MODLITWA DLA CIEBIE ANIOŁKU...
.❀❤❀ڿڰۣڿ ڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ❀❤❀ ..❀❤❀ڿڰۣڿ
ڰۣڿ❀❤
Zgłoś SPAM
mama Marcina B
❀ We śnie przychodzisz
Szepczesz cichutko
❀ Że jesteś przy mnie
Bym się nie bała
❀ I że nic złego
Się nie przydarzy
❀ Lecz jak mam
Wierzyc szeptom bez twarzy
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Najważniejsze jest to, by żyć dla powrotu, światełko pamięci dla Ciebie
KAROLKU...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma Swoją Pamięć -aniołeczki Światełka za wszystkie dni :*:*
Zgłoś SPAM
tata śp. Dawida Jarmolińskiego
Jak mam podziękować Ci
za spędzone razem dni?
Pomagaj dalej mi
przez te moje piękne sny!
Gdy widziałem Ciebie w nich,
mój uśmiech rano tkwił!
Zgłoś SPAM
♥ Mama ♥
Dzień Dobry Syneczku!
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
░!|!*!|!░ Waszej pamięci Kochani ░!|!*!|!░ Światełko i modlitwę
zostawiamy ░!|!*!|!░ Śpijcie ░!|!*!|!░ Spokojnie ░!|!*!|!░
░!|!*!|!░
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
Ty nie odszedłeś daleko wiem to, rozumiem, czekam.
Dlatego palę Ci świeczkę, jej płomyk serce ogrzewa,
Bo kiedyś będziemy znów razem w to wierzyć mi bardzo trzeba.
Zgłoś SPAM
Mama śp. Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi S.
"...Oni są z nami Niepokonani przez czas.
W każdym oddechu Życia pośpiechu są w nas..."
Zgłoś SPAM
mama Laury Socha Obrebskiej
Słowa nie wyrażą cierpienia,
łzy nie umniejszą bólu,
słonce nie rozjaśni twarzy,
nic już nie będzie takie jak było....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.