Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

♥Wiktorek Pustelny♥


* 13.11.2012

 

+ 21.11.2012

Miejsce pochówku: Wierzawice

,

woj. podkarpackie

pokaż wszystkie
wpisy (59)
Licznik odwiedzin strony
200817
Zapalone ponad rok temu
s.Ewy Dyktyńskiej
Za oknem noc gwiazdy już zapala. Wiatr do snu kołysze drzewa. Aniołku..Blask świecy odbija się w szkle, a w duszy tęsknota smętnie śpiewa. Tak pusto tu tak obco się zrobiło, w zadumie płynie czas (♥)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Wiktorku Swiatełeczko pamięci Ukochany ANiołeczku {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Monika Kinga Łukasz
[*]
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Serce tak tęskni, a dusza woła.Twego powrotu, tak mocno pragnie, lecz taki świat ten, że nic nie zdoła,przywrócić życia - gwieździe co spadnie...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij Wiktorku.
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamiętam Maluszku...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Drogi cierpienia są zarazem drogami zbawienia . Św. Bernard.
Zgłoś SPAM
Kasia M.
Światełko dla Ciebie kruszynko [*]
Zgłoś SPAM
ciocia Basia i wujek Tomek
***Najcieplejsze Promyczki Dla Ciebie Aniołeczku Nasz Maleńki***KOCHAMY CIE MOCNO***
Zgłoś SPAM
BABCIA I DZIADEK
***KOCHAMY CIE PEREŁECZKO NASZA***ŚPIJ SŁODKO***
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Ciebie Aniołku...
Zgłoś SPAM
Ciocia Ewelinka
Spij Spokojnie Najdrozszy Anioleczku ***Kocham Cie Bardzo Mocno!!!
Zgłoś SPAM
mam aniołka Fabianka
Płomyczek Pamięci Aniołeczku Kochany
Zgłoś SPAM
mamusia i tatuś
JESTEŚ choć już Cię tu nie ma…Kochany Synusiu Na Zawsze W Naszych Sercach Światełka i Modlitwa Do Ciebie Wiktorku Do Nieba Nasz Aniołku KOCHAMY CIĘ DOBRANOC SERDUSZKO NASZE*
Zgłoś SPAM
Ciocia Agnieszka
Najjasniejsze Swiatelko Dla Ciebie Kochany Wiktorku******Ciocia Bardzo Cie Kocha!******
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Wiktorku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ku wiecznej pamięci Najbliższej nam Osobie, ku pamięci dla potomnych, ku niezapomnieniu...a za co pamiętać???za wszystko...za dobro i miłość, za uśmiech i łzy, za życie wytrwałe...
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Wciąż zapłakani, Wciąż smutni. Ale oni są w niebie, Tam, gdzie jest lepiej niż na Ziemi.....Światełko i modlitwa dla Ciebie Malutki Wiktorku...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber.
** ANIOŁKU ** ŁZY TOPIMY W SNACH...SAMI CZEKAMY NA DROGĘ DO ŚWIATA WIECZNOŚCI... A TAM NASZE MARZENIA DOZNAJĄ...SPEŁNIENIA... ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE WIKTORKU.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba"..:"( Wiktorku kochany :*:*
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   481   482   483   ...   584   585    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
anna makaj
16.12.2012