❤️⭐❤️ ...Nasza żałoba trwać będzie aż do momentu spotkania się z
WAMI... ❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Wiesiu..♥..♥.. Niech zawsze Ci płonie Światełko Pamięci otulone
miłością i tęsknotą.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chociaż wiemy, że tamte radosne lata, kiedy byliśmy wszyscy razem uschły
niczym niepodlewany kwiat, to wciąż nie możemy się z tym pogodzić, nie
możemy zapomnieć...kochamy Was i tak bardzo tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Mama
...... ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨ BEZ WAS NASZE
ŻYCIE ROZSYPAŁO SIĘ NA DROBNE KAWAŁKI. ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
ZAPADŁA CISZA W ZGIEŁKU ŚWIATA.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko...ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ...Śpij spokojnie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieliście tu być, ale jednak Was zabrakło, Mieliście tu być, ale zgasło
Wasze światło, Mieliście tu być, tworzyć, czuć, przeżywać...ciężko bez
Was żyć Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥ „... Rozłąka jest naszym losem,
spotkanie naszą nadzieją...” *•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥
✨✨ Światełko Pamięci ✨✨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
.♥.Miłość jest wcześniej niż życie, trwa dłużej niż śmierć.♥.
Smutne światełko dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Wiesiuniu...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdziekolwiek Jesteście Kochani, zawsze Wasza część jest w sercach Waszych
Bliskich...sercach które Was tak bardzo kochają....
Zgłoś SPAM
Mama
✨.Nadzieje te niespełnione, łzami rozpaczy spłynęły...
Marzenia sercem wyśnione wraz z Tobą odpłynęły....
Światełko Pamięci dla Ciebie Aniołeczku...✨✨✨
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.─═♦ ✿ ♦═─ Światełko
Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę. Za szybko, za rano, za
nagle... Nie pyta, nie uprzedza, nie dyskutuje... Przychodzi i zostawia ból.
Ból, który ukoić mogą tylko wspomnienia....
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czemu nie możemy dzielić się z Wami każdym oddechem, każdym kęsem chleba,
każdą radością i każdą boleścią i tylko nam wiecznie tęsknić trzeba???
Zgłoś SPAM
Mama
...(░(¯`:´¯)░)... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE PŁONIE
♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿⊰♥⊱✿.Śpij spokojnie mój syneczku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.