,, Wszyscy umrzemy. Celem nie jest żyć wiecznie, celem jest stworzyć coś, co
będzie żyło..."
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨☘️♨️☘️♨❤️ Kochani, wczoraj wrócilam. Dziękuję
bardzo za pamięć o moim mężu w czasie mojej nieobecności, zapalanie
światełek .Pozdrawiam cieplutko....Halina.❤️♨☘️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieliśmy Was - zapomnieć się nie da, te wszystkie łzy, masa
wspomnień...więc mówimy tylko do zobaczenia Kochani....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.ڿڰۣڿ❀❀ڿڰۣڿ
Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tylko czas pozostaje niewzruszony po Tych co odeszli, wspomnienia nie pozwalają
zapomnieć...śpijcie w spokoju Aniołki Ukochane...
Zgłoś SPAM
Mama
...... ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨ BEZ WAS NASZE
ŻYCIE ROZSYPAŁO SIĘ NA DROBNE KAWAŁKI. ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
ZAPADŁA CISZA W ZGIEŁKU ŚWIATA.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨. Światełko Pamięci dla Ciebie Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Maleńka łza perliście po twarzy się toczy, nie ma uśmiechu, bezsilność,
smutek i żal zostało tak niewiele...miłość, tęsknota,
wspomnienia....Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ. _
Światełko Pamięci Wiesiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
A wszystko zdawało się być takie piękne i niesamowite...myślami próbuję
ogarnąć sens istnienia, lecz na próżno...załamuję ręce i nie chcę już
nic...wszystko minęło...Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama
☀️ * ☀️ * ☀️ Każdy dzień bez Was to dzień smutku i żalu. †
◥◣❤️◢◤ † ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami,jesteście ciągle naszych myślach i sercu. •ڰۣڿ ❤️
ڰۣڿ• Smutne światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Dariusza Kowalczyka
⭐♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Palimy codziennie świeczkę...wspomnieniami wypełniamy pamięć...z dumą
wypowiadamy Wasze imiona...a miłość do Was nieskończona...
Zgłoś SPAM
Mama
⭐♣⭐ "Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć
wiecznie"..... ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ Światełko
mojej Pamięci ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.